ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 09.01.2014
DEC-2013
PREȚ SEJUR 180 lei ?
REGIM MASĂ mic dejun

Xe Mar Hotel3

Un hotel bun pentru o cazare in tranzit

In drumul nostru spre Austria, ne-am cazat o noapte la acest hotel, fiind multumiti de conditiile gasite.

Caldura in camera suficienta, curatenie si ce a fost mai important pentru noi, liniste deplina pentru odihna.

Micul dejun nu a fost bufet suedez, insa am putut comanda ce poate contine un mic dejun consistent.

Personalul amabil si cu bun simt, fara a avea ceva de reprosat.

Hotelul este usor de gasit, fiind la bulevardul principal.

Daca vom mai trece prin Arad, cu siguranta ca vom mai poposi la acest hotel.

Trimis de maximus1976 in 09.01.14 17:05:35
Validat / Publicat: 09.01.14 19:39:26
Adn. FAVORITÎncarcă VIDEO

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (maximus1976); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 35.00 EUR pe cameră

webmaster15 [09.01.14 19:34:22] »

Ne poţi spune dacă-i ok? (măreşte zoom-ul de pe hartă cât e necesar, până la afişarea poziţionării / încadrării la nivel de stradă etc).

De asemenea, am introdus în caseta tehnică pagina web oficială a hotelului ( vezi mai sus ). Ne poţi confirma dacă acela este hotelul?

• SOCIALs