ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 19.08.2013
AUG-2013
single

Extrem de nemulțumit

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Mistral Resort - nu serviți masa decât dacă sunteți cazat sau dacă arătați bine

am servit masa de pranz la acest restaurant, dar din pacate, calitatea serviciilor lasa de dorit daca nu esti cazat acolo s-au daca chelnerilor nu le place cum arati: servire preferentiala,

daca toata lumea era servita ca aperitiv cu zacusca, mie nu mi s-a adus desi era din partea restaurantului

desi consumasem in valoare 45 de ron, si am solicitat sa mi se aduca o salata la pachet, am fost servita cu produsul respectiv nu intr-o cutie din plastic, ci in 2 farfurii acoperite

rusine sa va fie, domnilor

Trimis de aaaaaa in 19.08.13 23:15:09
Validat / Publicat: 20.08.13 00:43:09
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în MOIECIU.

VIZUALIZĂRI: 1534 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (aaaaaa); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[19.08.13 23:32:33]

Recomandările referitoare exclusiv la restaurantul unei unităţi de cazare NU se încarcă la rubrica de cazare respectivă, ci la rubrica "Restaurante din zona X" (dacă aceasta nu există încă pe sait, se poate crea în maxim 1 minut)

Mutat la rubrica "Restaurante în zona Moieciu-Rucăr".

pepsi70ro CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA
[25.08.13 10:29:39]

@aaaaaa noi am avut plăcerea de a servi un prânz la Mistral Moeciu (vezi impresii) fără a fi cazaţi acolo. Servirea ireproşabilă, calitatea produselor comandate, expcepţională, doar mofturoşii pot găsi ceva inutil de comandat.

N-ai povestit nimic de calitatea meniului comandat în valoare de 45 de lei, te-ai referit doar la servire, ceea ce inspiră un grad ridicat de subiectivism.

În final nu ştiu cum să interpretez titlul tentativei tale de articol, însă poate într-adevăr ţinuta voastră în restaurant le-a atras atenţia personalului de acolo.

aaaaaaAUTOR REVIEW
[04.09.13 21:13:27]

@pepsi70ro: eram o turista care se plimba pe acolo; imbracaminte: blugi lungi de culoare mov si un tricou

deci nu era nimic deoaebit s-au deplasat

doar ca eram singura

meniul comandat:

ciorba de fasole cu afumatura

pulpe superioare de pui umplute

clatite cu inghetata

la pachet am luatr o salata de pui

mancarea era ff buna, gustoasa, nota 10 bucatarului

toti clientii din jue erau serviti cu zacusca din partea casei la aperitiv

pe mine nu m-a servit chelnerul

cand I-am atras atentia a dat din colt in colt

cand mi s-a adus salata de pui la pachet, era doar intr-o farfurie acoperita, de fapt 2 farfurii una peste alta

pana sa vina chelnerul cu salata, am urcat pana la toaleta si cand m-am intors el urca pe scari cautandu-ma

nu I-am prezentat incredere, cred, desi as fi putut sa plec fara sa achit consumatia lejer

aaaaaa
Alte impresii din această RUBRICĂUnde mâncăm în zona Moieciu: