ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 19.07.2013
JUL-2013
prieteni

AUTORUL NU ar recomanda

Grand Beach Hotel2

Lipsa respectului fata de client

Modul in care se comporta proprietarul cu cei cazati acolo. Am fost un grup cazat in 3 camere, Sejurul a inceput cu nervi, deoarece o camera era situata undeva sub niste scari total izolata de restul vilei, iar cea de-a doua urma sa o schimbam dupa 4 zile - deci 4 nopti stai intr-o camera, apoi restul de 6 te muti in alta - ceea ce s-a si intamplat. Doar pentru cei care am fost cazati in apartament nu au fost probleme.

Dupa multe discutii, au oferit o alta camera, cu conditia ca dupa 9 nopti o familie sa se mute in ultima noapte in camera de sub scari - te targuiesti practic pe banii tai - aceasta conditie a fost acceptata, insa dupa a 8-a nopti au venit ca au gresit si ca trebuie sa doarma in camera de sub scari 2 nopti de fapt. A fost ingrozitor - am fost pur si simplu umiliti de acel patron care a chiar recunoscut ca el nu ar locui in concediu in camera acea de sub scari.

Deci tot ce conteaza pentru acest om sunt banii si anume sa isi valorifice cat mai mult acea "pivnita", deoarece nimeni nu vrea sa isi petreca un intreg sejur acolo, am inteles ca este o practica ca 1-2 noptii sa treaca turistii pe acolo. Nu doresc nimanui sa treaca prin ce am trecut noi in acest concediu.

Sa nu ma spunem de faptul ca in ultimele 3 zile nu a mai intrat nimeni in camera sa faca curatenie, nici macar sa ia gunoiul.

Sotia proprietarului este o femeie incruntata permanent.

Cina este cam slaba, dar micul dejun este bogat, dar acelasi in fiecare dimineata.

Am fost in fiecare an in concediu, dar asa ceva nu am patit niciodata. Incercati acest hotel doar daca luati unul din apartamente - asa nu are cum sa isi bata joc deoarece sunt doar 2 apartamente - unul de 4 si altul de 5 paturi.

Recomand din toata inima insula, dar nu si locatia si sper ca pe acei oameni sa nu ii mai intalnesc niciodata in viata mea.

Trimis de valase in 19.07.13 16:45:38
Validat / Publicat: 19.07.13 17:46:59
VIZUALIZĂRI: 2003INFO ADIȚIONALE
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: Kassandra

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (valase); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmaster [19.07.13 17:37:24] »

@valase: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.ro.