ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 03.02.2013
DIN: craiova
ÎNSCRIS: 21.01.13
DEC-2012

Recomand

Am petrecut un sejur minunat de 11 zile la vila iancului. Am ajuns la vila pe data de 23 dec si am fost primiti cu foarte mare ospitalitate de patronul vilei care chiar a ajutat uni din prieteni sa urce la cabana cu tractorul. Fiind in plina iarna drumul este cam anevoias pana sus la cabana fiind foarte abrupt.

A fost totul bine si frumos exceptand unele comflicte cu sotia patronului care este putin cam stresanta dar nu cu rea intentie sunt si eu femeie si uneori exagerez cu sfaturile uitand ca ficare persoana are modul lui de convietuire.

Am fost un grup de 20 de persoane. Acest sejur de sfarsit de an a fost organizat de patronul sotului care ne-a facut o mare surpriza invitandu-ne alaturi de dumnealui si familia dumnealui si de restul angajatilor sa petrecem un sejur minunat impreuna. Distractia si jocurile de societate au fost super frumoase dar cu toate astea exceptand unele comflicte noi ne-am simtit minunat.

Si cazarea a fost ok dar mai trebue imbunatatita bucataria in sensul de a o dota cu vase, tavi cratiti oale si ce mai este necesar intr-o bucatarie pt ca unele oale au smaltul sarit si tabile sunt zgariate. O buna gospodina si igienica nu poate gati in asa ceva fiind foarte toxic pt organism o oala cu smaltul sarit. Curatenia este foarte buna caldura din plin in camere, spatioase si bine intretinute.

Am avut inchiriat si foisorul unde barbati isi petreceau cea mai mare parte a timpului iar noi fetele la bucatarie. Este foarte frumos acolo se poate face gratar asculta muzica si dansa.

Recomand si altora aceasta vila minunata pt ca merita doar ca mai trebue lucrat la conditiile din bucatarie... In rest multumim pt ospitalitale si generozitatea de care au dat dovada cu toate ca la plecare a fost nevoie sa se insiste la telefon pt a veni unu din proprietari sa-i predam cheile. In rest toate bune si frumoase dar ne pare rau ca nu am avut zapada din belsug.

Trimis de ramona preda in 03.02.13 14:26:18
Validat / Publicat: 03.02.13 15:18:04

VIZUALIZĂRI: 1607 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ramona preda); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[03.02.13 15:14:47]

@ramona preda: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.ro.

vila iancului
[04.02.13 22:06:07]

Va multumesc pentru faptul ca recomandati unitatea noastra.

Referitor la oalele din bucatarie, alaturi de cele doua oale care aveau smaltul sarit erau alte 10 in stare buna. Tot ce trebuia sa faceti era sa le dati la o parte. Ca atare, dupa sesizarea facuta, v-am mai cumparat cateva.

Imi pare rau daca am fost considerata a fi "stresanta". Imi pare rau ca ati folosit acest cuvant. Am observat ca a deranjat si faptul ca am avut "curajul" intr-o buna dimineata sa intreb "daca ati dormit bine", "daca aveti tot ce va trebuie". Poate nu pe dvs personal v-am intrebat, in orice caz pe cineva din grup.

Va multumesc din nou pentru aprecieri - pozitive de altfel - si va mai asteptam pe la noi cu drag!

Vila Iancului

NB vila iancului este (sau a fost) reprezentant al unității
RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [300] [150][2 voturi]
Adnotat ca DREPT REPLICA la review CRT
ramona predaAUTOR REVIEW
[06.02.13 00:04:50]

@vila iancului: da imi pare rau am uitat sa zic ca ne-ati cumparat intradevar cateva. Si sa stiti ca nu ne-a deranjat faptul ca ne-ati intrebat cum am dormit sau daca avem detoate... ci doar ca noua nu ne place sa fim " spionati" nu in sensul rau dar ne-am dorit intimitate si atat.

Speram sa mai fie si o a doua ocazie sa ne vedem si sa lamurim totul. Speram ca nu v-am deranjat si ca totul a fost Ok!

vila iancului
[09.02.13 22:31:03]

Va mai asteptam! Numai bine!

NB vila iancului este (sau a fost) reprezentant al unității

ramona preda, vila iancului