ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.07.2009
JUN-2009

Pensiunea Richard2

[fb]
NOU TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Am sa merg si alta data aici! :)

Pensiunea e la vreo 3-4 minute de sala Transilvania. si la vreo 15 minute de centru. Eu cu sotul am mers ca la plimbare si am facut mai mult. :)

Camerele sunt foarte mari, cel putin cea in care am stat noi la parter. Feriti-va de ultimul etaj! :) E frumos si acolo dar dati cu capul de tavan! :)))

Atentie! Pensiunea e de 2 stele! Sa nu va asteptati la servicii de 5 stele! ; ) Dar e curat si placut. Am sa pun si niste poze.

[fb]
Trimis de tilinka in 23.07.09 16:23:43

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (tilinka); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS -50 PMA (din 2 voturi)

ECOURI la acest review

tilinka [23.07.09 16:25:53] »

AM FOST IN IUNIE!

Admin [23.07.09 16:32:56] »

done (iunie)

& multzam pentru impresii.

Admin [23.07.09 16:56:14] »

tilinka: una dintre poze este luata de pe un alt site, din pacate trebuie s-o stergem, nu este corect s-o postezi aici fara acordul lor.

tilinka [23.07.09 16:58:50] »

Ambele erau. Dar camera chiar asa arata! E chiar camera in care am stat! SI CHIAR ASA ARATA! O SPUN LA MODUL CEL MAI SINCER!

Admin [23.07.09 17:02:15] »

te cred, dar... atunci tre' sa o sterg si pe a doua; asta e.

tilinka [23.07.09 17:07:55] »

Site_ul de unde le-am luat este foarte bun pentru ca ofertele sunt direct de la hoteluri sau pensiuni. Putem sa-i anuntam si pe ceilalti de asta?

Admin [23.07.09 17:14:16] »

daca crezi ca acel site nu ar avea nimic impotriva sa-i anunti pe vizitatorii lor despre sansa de a alege o pensiune/vila/hotel in deplina cunostinta de cauza, consultand impresiile de pe amfostacolo.ro, n-as avea nimic impotriva

Admin [23.07.09 17:27:41] »

tilinka: impresiile tale au fost citite in urma cu 2 minute la radiovacanta!

tilinka [23.07.09 17:39:19] »

Le-ai dat tu?

Admin [23.07.09 17:40:19] »

nu, moderatoarea emisiunii l-a ales si l-a citit, in direct felicitari

Admin [23.07.09 17:41:23] »

puteti asculta live RadioVacanta pe radiovacanta.ro

tilinka [23.07.09 17:44:07] »

Mssss hai ca mai pun asa impresii! In august merg cu sotul la Casa Magica in Busteni.

tilinka