ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.09.2022

Wind of Lara Hotel & Spa5

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

Am fost si aici

Am ales aceasta cazare, deoarece am vrut sa merg si in alta statiune.

Doar ce m-am intors de 2 zile, dar am ramas cam dezamagita. Ma asteptam la mai mult.

despre CAMERE & COND. CAZARE

Doar ce m-am intors din Turcia, fiind cazata la Wind of Lara.

Camera era curata, dar era o problema cu prosoapele. Eram 3 persoane si in fiecare zi mi se aduceau cate 2 seturi de prosoape in loc de 3. Trebuia sa merg la camerista si sa mai iau un set zilnic. Cam stresant, cred.

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Fiind de atatea ori in Turcia si la diferite hoteluri, pot sa fac o comparatie cu ele. Mancarea era buna, dar nu la fel de diversificata fata de un hotel de aceeasi categorie din alta statiune.

PLAJA & MAREA / LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Plaja era ok, dar fara semnal la internet.

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Semnalul la internetul hotelului era foarte slab si nu acoperea in deajuns suprafata hote - piscina. Spectacolele seara erau cam slabute.

Mi se pare totusi aiurea, fiind un hotel de 5 stele, sa mai platesc si floricelele seara la show. Este pentru prima data cand am vazut asa ceva, mai ales ca persoana care distribuia aceste floricele era de la hotel.

[fb]
Trimis de ux127270 in 18.09.22 16:39:38
Validat / Publicat: 18.09.22 17:13:25

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ux127270); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 58.45 EUR pe cameră

webmasterX [18.09.22 17:13:02] »

@ux127270: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_add9.p ... 09400&hid=19633.

Sau... poate ceva video de pe acolo? Dacă ai filmat câte ceva, ar fi zuper-util — link încărcare video.

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux127270 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici

webmasterX [18.09.22 17:17:02] »

Eram 3 persoane si in fiecare zi mi se aduceau cate 2 seturi de prosoape

În acesta tehnică ai declarat 2 adulți (doar).

Cum e, până la urmă?

nicole33 CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA [18.09.22 21:50:28] »

@ux127270:

Nu cred că există vreo legătură între mâncarea slab diversificată şi poziţionarea în Lara a hotelului. Mult mai probabil mi se pare ca acesta să fie nivelul hotelului, de altfel proporţional cu preţul plătit.

Şi în Lara există hoteluri bune şi foarte bune, care îţi oferă mai mult la toate capitolele, doar că mai scumpe ca acesta.

Plaja era ok, dar fara semnal la internet.

Dacă abia aveai semnal la piscina hotelului, era foarte previzibil să nu ai net la plaja aflată atât de departe de hotel.

La ce alte hoteluri din Turcia ai mai fost?