ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.06.2022

Unde mâncăm în Venus?

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

Terasa cu autoservire Larisa - din Venus

Noi mergem aproape in fiecare an in Venus si de fiecare data mancam la Larisa. Ne-am obisnuit cu aceasta terasa, cu mancarea mereu proaspata si variata, e imposibil sa nu gasesti ceva pe gustul tau.

Parerea mea este ca daca lumea sta la coada la orice ora din zi, mancarea nu are timp sa se altereze. Niciodata nu mi-a fost rau de la mancarea preparata de angajatii terasei Larisa.

Preturile sunt acceptabile si personalul mi-a parut prietenos. Nu prea ai contact cu ei doar cat ii rogi sa iti puna in farfurie mancarea sau la casa cand platesti.

Imi place terasa Larisa si pentru ca este foarte curat totul si nu in ultimul rand imi place culoarea alba a meselor si a scaunelor, ferestrele mari si deschise, stai la masa si simti briza marii.

E o atmosfera foarte placuta, mai ales daca ai norocul sa nu fie foarte aglomerat.

LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Venus ca statiune este ca o groapa cu diamante. Vai viata ei.

Totusi, de aici te poti bucura de o plaja superba, pe care o poti parcurge din Venus, la pas pe malul marii, cu picioarele in apa, trecand prin Saturn si Mangalia fara intrerupere sau portiuni ocolitoare.

Exista aici hoteluri de lux, all inclusive, dotate cu piscina, locuri de joaca pentru copii, program artistic in fiecare seara, etc. Exista hoteluri si cu doua stele si cu trei, deci toata lumea este binevenita.

[fb]
Trimis de Moantza in 26.06.22 19:42:51
Validat / Publicat: 26.06.22 20:16:02
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în VENUS.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Moantza); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P04 Sala de mese

webmasterX [26.06.22 20:09:20] »

@ux125577: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux125577 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici

webmasterX [07.07.22 22:09:39] »

@Moantza: Mulțumiri pentru schimbarea username.