ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 06.09.2021
Prieteni
PREȚ 100 lei
Raport PREȚ/CALITATE: REZONABIL

AUTORUL NU ar recomanda

Unde mâncăm în Jupiter / Aurora?

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

Experiența culinara nefericita

Am vrut sa mâncam la mult lăudata terasa Barina.

Ieri 5 sept 2021, ciorba de burta avea smântâna branzita, Bucățile de burta erau strânse in mănunchi, deci nu fusese încălzită suficient.

Am mai comandat un ciolan cu fasole, care de asemenea nu putea fi mâncat. Fasolea din conserva peste care era aruncat un ciolan nefiert, nu s a putut mânca.

Doamna cu care am fost la masa a comandat o Tochitura. După 3 ore a a avut probleme cu stomacul, stări de voma, greață și deranjament la stomac.

Deci, atenție la ce mâncați la aceasta terasa

Citește și CONTINUAREA aici

[fb]
Trimis de marcelique in 06.09.21 19:43:04
Validat / Publicat: 06.09.21 20:34:04
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în JUPITER / AURORA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (marcelique); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [06.09.21 19:51:54] »

Odată cu primele impresii trimise, @marcelique: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.