ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 30.04.2021
Raport PREȚ/CALITATE: BUN

Belvedere Hotel (ex Cioplea)3

Liniște și cam atât!

Vă salut!

Având de sărbătorit oarece aniversare, ne-am gândit că Predealul ar fi un loc tocmai bun deoarece ne doream liniște și cum mai fusesem la Belvedere, alegerea s-a dovedit inspirată. Aș putea spune ca am găsit cam prea multă liniște, un oraș parca părăsit iar hotelul aproape gol.

despre SERVICII

Cum știam dealtfel, serviciile, personalul mulțumitoare, respectând standardul celor 3 stele.

despre CAMERE & COND. CAZARE

Camera mare curată, balcon cu priveliște superba.

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Prețurile puțin cam mari mi s-au parut, însă mâncarea a fost ok, mai ales dacă sunteți fani mâncare libaneza, aici trebuie să mâncați.

LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Peisaj superb, atât ca așa cum am arătat mai sus te încearcă un sentiment de tristețe când realizezi ce poate sa facă o pandemie de asemenea anvergură unui oraș altădată plin de viața!

Trimis de istratescu in 30.04.21 11:19:12
Validat / Publicat: 30.04.21 11:41:10
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în PREDEAL.
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Ostia langa Roma, Milano, Veliko Tarnovo BG, Tunisia, Grecia-Halkidiki Arkutino BG.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (istratescu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P08 [fără descriere]

ECOURI la acest review