ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.02.2021
AUG-2013
Prieteni
PREȚ rezonabil lei
Raport PREȚ/CALITATE: BUN

Unde mâncăm în Eforie Nord?

Papanasi super :)

merg de peste 10 ani si mananc acolo, au mancare buna, proaspata, preturi rezonabile fata de alte locuri, fac comanda la pranz pentru seara si imi pregateste papanasi sau pizza.

Am mers o singura data la Litoral si am avut probleme cu stomacul. Este foarte aglomerat si se sta la coada, nu am avut proble financiare de tip rest 50 de bani asa cum s au plans unii

despre SERVICII

sunt amabili si draguti,

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

mancare buna si proaspata

LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

aproape de plaja, este un loc civilizat, ai umbra si racoare

Trimis de ux118804 in 23.02.21 16:35:02
Validat / Publicat: 23.02.21 17:25:58
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în EFORIE NORD.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ux118804); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [23.02.21 17:25:32] »

@ux118804: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux118804 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici