ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 19.11.2020
TIP CAM: Suite
Raport PREȚ/CALITATE: EXCELENT
2 AD. + 2 COPII

Sunwing Waterworld Makadi Hotel5

Plecata pentru o săptămână dar rămasă doua la resort

Perioada 4-18 noiembrie

Recomand pentru familii cu copii dar și pentru adulți. Erau persoane care erau acolo de o luna🤣

-mancare pentru toate gusturile și varstele

-intrare lina in mare cu aproape 2km de corali

-camere extra spațioase cu cea mai mare baie pe care am văzut o

-seara disco pentru adulți și și copii

-topogane doar o ora pe zi dar la 5 copii câți erau în resort nici nu își avea rostul

-zona de făcut surf langa topogane

-piscine neîncălzite, piscina cu valuri,

-distanta mare până în oraș

-animatori - dans, volei, Aqua gim

-curatenie in camere după noroc

-aerul condiționat nu prea a făcut față, mai există în sufragerie și o lustra cu palete

-restaurante a la carte cu teme diferite (nemțesc, italian, mexican, berbeque, cel de hamburgeri nu știu la ce sa îl incadrez)

-pe plaja te abordează cu poze, excursii, masaj, etc

-nu a dispărut nimic din camera sau de pe plajă

Dacă am omis ceva va rog să îmi puneți intrebari, sunt inca cu gândul să mă întorc în acest magnific loc.

Trimis de soacramea13 in 19.11.20 20:18:30
Validat / Publicat: 19.11.20 20:57:47
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în EGIPT.
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Europa

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (soacramea13); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [19.11.20 20:56:47] »

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_add9.p ... 01942&hid=21927.

Sau... poate ceva video de pe acolo? Dacă ai filmat pe acolo, ar fi zuper-util — link încărcare video.

Cum de ați rămas 2 săptămăni, ce s-a întâmplat? ​​

soacramea13scris / TELEFON [20.11.20 09:54:29] »

@webmasterX:  nu pot încărca nimic din telefon, îmi deschide doar fișierele unde nu am decât cărți🙊

A fost prea puțin timpul petrecut la hotel de o săptămână, am cerut o oferta la agenția locală iar pentru 300 euro de persoana ne am prelungit sejurul fără nici o obiecție

Prețul de 670 euro iese de persoana​, trebuie sa modific la cel din stânga? Dacă luăm direct de aici plăteam 550 euro dar am mai platit încă o dată biletul de avion de retur că nu merg anulate cele initiale

soacramea13

pagină generată în 0.0490310192108 sec