GRAD SATISFACȚIE
NOTARE MEDIE REZULTATĂ
Nu ratati Summer DVG, Cel mai bun loc de luat masa din Costinesti!
NU ratati Summer DVG, Cel mai bun loc de luat masa din Costinesti!
Eu si sotia am descoperit DVG in acest weekend: A fost o surpriza foarte placuta! Asadar am mancat acolo in fiecare zi.
Locație bună, aproape de plaja, pe strada principala, intre Hotelul Forum si Obelisc.
Modern, frumos si foarte curat. Ca in strainatate, demn de Mamaia sau Neptun!
Am simtit de prima data gustul desavarsit al mancarii, ca la mama acasa! Supe, ciorbe, fripturi, gratare, ciolan de porc cu fasole, coaste de porc marinate, tigaie picanta din fructe de mare, mancaruri cu specific grecesc, pizza, si multe altele... cuptor cu lemne...
Totul invaluit in muzica atent selectionata, atmosfera per ansamblu ramanand lejera, casual.
Asta datorita oamenilor de aici: profesionisti, discreti si intotdeauna de ajutor!
Am avut placerea si onoarea sa il cunosc pe proprietar, dl Done si am aflat ca este o afacere de familie.
Felicitari, Summer DVG este SENZATIONAL. Il RECOMANDAM CU TOATA INIMA!
AmFostAcolo fără reclame?
- Utilizatoriii LOGAȚI văd o versiune cu mai puține reclame
- Ai dori o versiune COMPLET fără reclame? — devino membru afaFanClub -- citește mai mult
Trimis de Dcfun in 22.06.26 14:10:45
- Nu a fost singura vizită/vacanţă în COSTINEȘTI.
NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Dcfun); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
ECOURI la acest articol
- Folosiți rubrica de mai jos (SCRIE ECOU) pentru a solicita informații suplimentare sau pentru a discuta cele postate de autorul review-ului de mai sus
- Dacă ați fost acolo și doriți să ne povestiți experiența dvs, folosiți mai bine butonul de mai jos ADAUGĂ IMPRESII NOI
- Dacă doriți să adresați o întrebare tuturor celor care au scris impresii din această destinație:
in loc de a scrie un (același) Ecou în "n" rubrici, mai bine inițiati o
ÎNTREBARE NOUĂ
(întrebarea va fi trimisă *automat* tuturor celor care au scris impresii din această destinație)
- Jul.2025 [Restaurant-Terasa Famagusta] Unde să mâncăm în Costinești — scris în 19.07.25 de Florin E din BâRLAD [VS] - RECOMANDĂ
- Jul.2024 [Restaurant-terasă Complex Poienița] Super vacanta — scris în 21.07.24 de ux134928 din BRAşOV - RECOMANDĂ
- Sep.2023 [Esco Bar] Pablo, culori & alte bazaconii — scris în 10.11.23 de Mioritik din BUCUREșTI - RECOMANDĂ
- Aug.2022 [Restaurant-terasă Ștefan] Terasa Stefan Costinesti- probabil cel mai bun loc unde poți manca pe litoralul romanesc! — scris în 21.08.22 de cristiangrig din BUCUREșTI - RECOMANDĂ
- Jun.2022 [Terasa Iti-Biti] Iti-Biti — scris în 08.05.23 de Mioritik din BUCUREșTI - nu recomandă
- Jun.2022 [Restaurant Pofta Pescarului] Pofta Pescarului — scris în 15.01.23 de Mioritik din BUCUREșTI - nu recomandă
- Jul.2021 [Restaurant-terasă Complex Poienița] Restaurantul de evitat — scris în 06.08.21 de ux121633 din BUCUREșTI





















