ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 03.03.2020
PREȚ SEJUR 1500 lei ?
REGIM MASĂ All inclusive

Vila Ștefana3

O experiența extraordinara

Am fost pentru prima data in Paltinis cu o gașca de prieteni și am ales sa stam la Vila Ștefana.

Vila este la nici 10 minute de mers pe jos pana la pârtia Arena Platos având astfel o locație extraordinara.

Patronii au fost foarte ospitalieri și au avut grija ca noi sa avem o vacanta la schi de vis. De asemenea, și copiii lor. Jos pălăria pentru aceste servicii de 5 stele.

Camerele arată exact ca in pozele de pe website, iar câteva camere sunt proaspăt renovate, una dintre ele fiind și camera 6 in care am stat. Totodata, toate camerele au o priveliște deosebita.

In curte veți putea găsi și un ciubăr, cu apa fierbinte, care a acomodat aproape 15 inși. Desigur, domnul Eugen s-a asigurat ca apa sa fie schimbată dupa fiecare folosință. Vila mai are și un living spațios, boxe cu conectare bluetooth, lumini de scene și multe altele care au acomodat petrecerile nostre.

To sum it all up, o vacanta de vis intr-un loc excepțional alături gazde primitoare. Dacă va plănuiți o excursie in paltinis cu familia, prietenii sau cei iubiți, va recomand Vila Stefana cu caldura. Noi sigur vom mai reveni.

Trimis de FlaviaB99 in 03.03.20 23:55:42
Validat / Publicat: 04.03.20 09:25:18
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în ROMÂNIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (FlaviaB99); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 25.00 EUR pe cameră

webmasterX [04.03.20 09:24:50] »

@FlaviaB99: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

webmasterX [04.03.20 09:39:00] »

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

pagină generată în 0.0764520168304 sec