ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 29.01.2020
PREȚ SEJUR 1400 eur ?
REGIM MASĂ UAI
2 AD. + 2 COPII -- v: 7 si 2 ani

Titanic DeLuxe Golf Hotel [Kadriye]5

Un resort frumos si luxos

Am fost foarte incantati de acest resort. Tinand cont ca am fost la peste 20 de resorturi in Antalya, pot sa va spun ca nu o sa regretati daca alegeti acest hotel. Serviciile sunt super ok.

Cand am ajuns ne-au dat camerele foarte repede si ne-au facut si upgrade la camera Superior

Room. Camerele sunt frumoase si elegante.

Mancarea este diversificata.

Centrul spa ne-a placut foarte mult, au multe tipuri de sauna.

Copii au fost foarte incantati de plimbarile cu vaporasul la mare.

Bauturile la doza le gaseai peste tot, inclsiv la plaja. Serviciile sunt peste media hotelurilor din Antalya.

Recomand cu drag acest hotel si anul acesta vom reveni la acest hotel!

Trimis de iulia_mitrache in 29.01.20 13:03:42
Validat / Publicat: 29.01.20 14:05:31
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: Regnum Carya, Cornelia Diamond, Sussesi Deluxe, Vogue Avangard, Rixos Lares, Baia Hotel, Kervansaray Kundu, Spice Hotel, Royal Wings, Royal Alhambra

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (iulia_mitrache); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 100.10 EUR pe cameră