ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 13.09.2019
PREȚ SEJUR 3000 lei ?
2 AD. + 1 COPII -- v: 9

Pensiunea Delta Miraj3

Ne-a placut mult

Desi mergem in Delta de multi ani, pentru prima data amales sa ne cazam la Sulina, la Pensiunea Delta Miraj. Este un loc foarte linistit, pozitionat la marginea orasului, in partea opusa marii.

Proprietarul ne-a asteptat cu masina la vaporul cu care am venit si ne-a condus pana la pensiune - lucru care nu ni s-a mai intamplat, cel putin nu in Romania si pe care il consider un mare plus.

Ne-am simtit minunat, drept pentru care am si prelungit sejurul initial de 5 nopti cu inca 2.

Gazdele s-au dovedit niste persoane foarte placute, corecte, discrete si foarte atente la detalii.

Un loc linistit, foarte bine organizat, curat, pe care il recomandam cu incredere pentru un sejur linistit, pe malul Dunarii, departe de agitatie.

Mancarea de la cina este de exceptie!

Trimis de Felicis in 13.09.19 16:08:48
Validat / Publicat: 13.09.19 17:37:49
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SULINA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Felicis); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com