ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 02.07.2019
DIN: Sibiu
ÎNSCRIS: 27.12.18
STATUS: SILVER
JUN-2019
PREȚ SEJUR aproximativ 200 lei ?
REGIM MASĂ nu

Pensiunea Conacul Domniţei3

Un nume pe masura locatiei

Pensiune cu un nume pe masura locatiei: adica m-am simtit ca o domnita :)

Mi-a placut mult arhitectura cladirii si camerele amenajate cu gust (am stat in camera rustica).

Daca in fata pensiunii peisajul e putin cam aglomerat, in spatele acesteia se deschidea un camp cu iarba proaspat cosita, cu un foisor in care puteai sa te relaxezi in aerul curat de munte.

Sala de mese mi-a placut, si cea dinauntru si terasa de afara.

Doar o mica obiectie as avea ca totul sa fie perfect, in conceptia mea: mutarea mesei de ping pong in alta parte intrucat este neplacut ca atunci cand vrei sa te relaxezi in asteptarea cinei, copiii galagiosi sa joace ping pong langa tine.

In rest, pentru mine a fost totul perfect. Felicitari!

Trimis de Daniela Sb in 02.07.19 12:48:53
Validat / Publicat: 02.07.19 13:24:45
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în ROMÂNIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Daniela Sb); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

webmasterX [02.07.19 13:24:32] »

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 21&ridAnt=94374

DOINITA [02.07.19 14:42:18] »

Si pensiunea si personalul sunt pe masura oricarei " domnite". In iarna trecuta, am petrecut cateva zile la Conac si tare bine ne-a fost! (vezi impresii)

Sa va fie de bine sejurul si sa repetati! Moldova, inca poate sa va uimeasca cu multe asemenea locatii, trebuie doar sa le descoperiti!

DOINITA

pagină generată în 0.0646719932556 sec