ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 09.05.2019

AUTORUL NU ar recomanda

Grand Anzac Hotel3

Nu recomandam

TIPĂREȘTE URM de aici

La intoarcerea noastra de la Aquassis Didim (vezi impresii) am avut rezervare, pentru o noapte, la hotel Anzac unde am ajuns la ora 20 si am fost relocati (fara explicatii) la hotel Grand Anzac.

Masina am parcat-o in fata hotelului.

Camera pe care am primit-o era foarte mica, blocata in totalitate de cele 4 paturi de o persoana. Baia mica, mobilier vechi. Imaginea camerei noastre nu corespunde deloc cu pozele camerelor de pe booking (poate am fost noi mai ghinionisti).

O noapte a trecut repede si a urmat dimineata cu micul dejun sarac, ne-am limitat la branza cu rosii pentru ca mezelurile aratau uscate, invechite. La terminarea mesei am vrut sa bem apa si rezervorul de apa nu functiona, avand foarte putina apa in el. Am solicitat de trei ori apa la persoane diferite si in final au adus un rezervor plin cu o apa calda. Ne-am stins setea cu apa din bagajul nostru...

Nu recomandam hotelul nici macar pentru tranzit.

Vacante frumoase!

Trimis de MihaFlo in 09.05.19 12:33:38
Validat / Publicat: 10.05.19 00:34:05
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (MihaFlo); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 28.50 EUR pe cameră

webmaster45 [10.05.19 00:35:26] »

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 96&ridAnt=93451