ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 13.03.2019
    PREȚ SEJUR 120 lei ?
    REGIM MASĂ fara masa

Vila Reit3

Din nou la Bran...

Cum mie imi place Branul foarte mult, la sfarsit de saptamana am hotarat sa ne ducem intr-o plimbare, dar am ramas peste noapte la Vila Reit….

Am citit parerile celor care au fost aici si intr-adevar e o locatie minunata, situata langa Parcul Central …

Proprietarii sunt oameni gospodari, dupa formalitati si plata camerei nu i-am mai vazut ….

Vila are 5 camere, trei la etaj si doua la mansarda...

Noi am fost cazati in camera nr. 1, mare, aerisita, cu pat matrimonial, baie proprie imensa cu dus si impecabil de curata, lenjeria si prosoapele albe, tv, fara balcon, dar are o terasa comuna cu masuta si bancuta din lemn unde poti fuma si admira peisajul.

Celelalte 2 camere sunt mai mici si au baie comuna situata in hol (langa camera noastra).

La parter o sala mare cu mese, frigider, cuptor cu microunde si tot ce trebuie pt. ati prepara singur mancarea.

In curte este gratar, un loc acoperit de luat masa … vara cred ca e tare frumos …

Ospitalitate, curatenie si liniste …. asa caracterizez pe scurt locatia …

Vacante placute va doresc!

Trimis de Iulia_euxin* in 13.03.19 20:00:55
    Validat / Publicat: 13.03.19 20:43:13
    • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BRAN.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Iulia_euxin*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

ECOURI la acest review

webmasterX [13.03.19 20:43:03] »

Bună recomandarea

Iulia_euxin* [13.03.19 21:20:13] »

@webmasterX: multumesc, este ok

webmaster [13.03.19 21:29:16] »

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;

Iulia_euxin*