ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 06.08.2017
DIN: Braşov
ÎNSCRIS: 04.09.13
STATUS: PREMIUM
JUL-2017
PREȚ SEJUR cca 100eur/zi ?
REGIM MASĂ Ai
2 AD. + 1 COPII -- v: 15

Tropical Beach Hotel4

Excepţional

TIPĂREȘTE URM de aici

Am ajuns la ora 13, venind de la Didim,

sejurul a inceput cu o teapa la receptie, seiful costa 5 tl/1.5Eur/zi dar receptionerul a solicita 10 Euro, ne arata tabla cu cursul.

Camera era mare, mobilierul nou, baia moderna cu cabina de dus.

Bucataria a fost in schimb exceptionala, hotelul nu este foarte mare iar bucatari aveau timp si isi dadeau interesul.

La hotelurile de 5 stele primest multe feluri dar putine sunt gustoase, sincer nu imi aduc aminte alt hotel cu o bucatarie mai buna.

Alt avantaj era ca nu era aglomeratie la masa si bar.

Hotelul detine plaja proprie, foarte curata si dotata.

Nu exista animatori.

Alta surpriza placuta a fost bazarul din Marmaris, in alti ani nu am putut cumpara nimic de aici, acum preturile au fost mai mici decat in Kusadasi sau Didim iar cumparaturile mi s au parut mai de calitate.

Am folosit transportul in comun, foarte bine organizat, nu am miscat masina

Citește și CONTINUAREA aici

Trimis de cosmin radu in 06.08.17 10:40:11
Validat / Publicat: 06.08.17 11:24:46
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: cam peste tot pe litoral

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (cosmin radu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

webmaster45 [06.08.17 11:02:50] »

@cosmin radu:

Mulțumiri pentru amabilitatea cu care ai dat curs invitației de a scrie propriul set de impresii din această vacanță.

Te aşteptăm cu impresii şi de la hotelul din Didim

cosmin radu [06.08.17 11:42:02] »

@webmaster45: Da acolo este

webmaster [06.08.17 12:10:17] »

dumi59 [13.10.18 10:19:17] »

Daca a fost probleme cu parcarea la cele trei hoteluri, atunci unde ati parcat masina? Va multumesc!

cosmin radu [13.10.18 10:23:45] »

@dumi59: initial peste drum, sunt locuri acolo, am urmarit in jurul hotelului pana s a eliberat ceva si apoi nu am miscat masina, peste drum sunt stradute perpendiculare pe plaja, kaia maris are o parcare mai mare dar restul sunt f mici

dumi59 [13.10.18 10:26:14] »

@cosmin radu: ok. asa am procedat si eu anul acesta la Aegean Parc

cosmin radu, dumi59

pagină generată în 0.0510900020599 sec