ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.04.2017
REGIM MASĂ fara masa
2 AD. + 2 COPII -- v: 1 an si 3 ani

Apartamente regim hotelier3

Apartament Plaja Malvarrosa

Buna sa va fie dimineata, comunitate de oameni frumosi!

Am ramas datoare cu detalii despre cazare. Am gasit acest apartament pe airnb dupa multe cautari... Erau multe cerinte:0Sa fie langa plaja, nu pentru plaja propriu zisa caci nu era sezon cat pt plimbarile pe faleza pt aerosoli, sa aiba preponderent parchet pe jos, sa aiba sursa de incalzire (multe nu au), sa fie aproape de supermarket, de mijloc de transport, sa aiba minim 2 camere, bucatarie utilata...

Pretul a fost 1600ron pt 7 nopti dar a meritat!!!

Gazda este din Ucraina dar casatorita in Spania, nu prea stia engleza dar ne intelegeam. Amabila cu orice i-am cerut, ne-a ajutat cu transportul de la aeroport (contra cost) si nu ne-a perceput taxa in plus cum fac altii pt sosirea la ora tarzie-12 noaptea...

Ba chiar ne-a asteptat cu prajituri si vin.

Apartamentul are 2 dormitoare, unul cu pat dublu, altul cu pat de o persoana, 2 bai, una imensa cu cada si dus, un living comun cu bucataria care este utilata cu tot ce va trebuie. Langa paratament erau 3 statii de autobuz si plaja la 5 min de mers pe jos, ReCOMAND cu drag!

es.airbnb.com/rooms/1647995

Citește și CONTINUAREA aici

Trimis de corina1978 in 26.04.17 10:58:50
Validat / Publicat: 26.04.17 13:45:13
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SPANIA. A mai fost în/la: malaga-frigiliana barcelona-apartament madrid-apartament mallorca-hotel

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (corina1978); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P06 [fără descriere]

webmaster26 [26.04.17 12:47:44] »

@corina1978: Mulțumiri pentru amabilitatea cu care ai dat curs invitației de a scrie propriul set de impresii din această vacanță.

cristina47 [26.04.17 14:03:41] »

Eu sunt fan Airbnb.

corina1978, cristina47