ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 17.04.2017
DIN: Răcari [DB]
ÎNSCRIS: 12.01.14
APR-2017

Sub orice critică

Camera groaznica cu pardoseala de gresie fara papuci in camera dc nu ai de acasă.

Nu exista aerisire nici in baie nici camera miroase groaznic caldura de la ora 19.00 iar noi am ajuns la 17.00 noroc cu aer condiționat dar la etajul superior nu merge pe caldura apa calda tot de la 19.00 dar astea sunt nimicuri pe lângă gândacii din camera scuza fiind k suntem in delta...

Mâncarea groaznica cu scuza ca a plecat bucatarul am ajuns in delta dar mâncam tradițional macrou marinat mesele neșters dc ai găsit sau ai facut firimituri pe masa acolo or sa fie pana pleci nimeni nu le deranjează

In ziua de Paste am avut un cos cu oua jumătate sparte iar ce am ciocnit si pus in cos plus cele sparte din partea casei au rămas la locul lor pana la plecare, mâncarea se reciclează dc brânza cu Marar nu s a mâncat dimineața seara reapare in coji de mini tarte, prăjituri cu crema la plic si placinta cu mere si dovleac necoapta, placinta cu brânza a fost prezenta de sâmbăta pana luni k nimănui nu ii plăcea dar trebuia sa facă cv cu ea.

Ciorba de peste storciagul cu smântâna tăiată si patronul ce făcea scrumbie la grătar manevrând mâncarea cu mâna fara mănușa.

La un moment dat nu știam ce sa mai mâncam k stomacul nostru a cedat... iar tot ce am scris am reclamat la receptie si nimic se uitau la noi k la niște ciudați!

Nu recomand un dezastru de concediu am plecat extrem de entuziasmați dar nici plătită nu as mai revenii!

Trimis de Violeta ale in 17.04.17 17:10:47
Validat / Publicat: 17.04.17 19:51:25
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în MURIGHIOL.

VIZUALIZĂRI: 1592 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Violeta ale); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 450 PMA (din 1 vot)

[17.04.17 19:04:35]

@Violeta ale: Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 02&ridAnt=77101

Limbajul şi prescurtările de tip mirc sunt DEZAVUATE pe acest sait — la urma urmei, folosite în exprimarea publică sunt o formă de LIPSĂ de RESPECT faţă de interlocutori (şi faţă de tine însuţi!).

Te rog ca pe viitor să le eviţi.

CORMORAN
    [21.04.17 20:06:43]

@Violeta ale: Va multumim pentru semnalarea acestei situatii. Numai in felul acesta reusim sa imbunatatim calitatea serviciilor oferite. La finalul unui sejur, ne dorim ca toti turistii sa plece multumiti si, bineinteles, sa revina.

La fiecare masa s-a servit mancare traditionala, pe baza de peste de Dunare si specific sarbatorii Pascale, placinte si tarte proaspat coapte, nu semipreparate. Ne-am straduit ca mancarea sa fie pe gustul tuturor. De aceea, ne pare rau sa citim aceasta recenzie, mult prea drastica.

Ne bucuram, insa, ca toti ceilalti 120 de turisti au fost extrem de incantati de vacanta de Paste petrecuta la CORMORAN RESORT

NB CORMORAN este (sau a fost) reprezentant al unității
    Adnotat ca DREPT REPLICA la review CRT