ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 10.07.2008
    [?] AD. + 1 COPII

AUTORUL NU ar recomanda

Limak Arcadia Golf & Sport Resort5

NU ARKADIA

Nu recomand LIMAK ARKADIA GOLF @ SPORT RESORT, din cauza cazarii, Am ajuns noaptea la 12.00, ne-a cazat la bungalow, o cladire in afara hotelului,la 150 m distanta de hotel, la etajul 4, nu am avut incotro a trebuit sa stam cazati 4 nopti acolo, cu copil de 1.5 luni, sa urcam scarile cu caruciorul si sa ne inchipuim ca suntem la hotel de 5 stele ultra all inclusive.

Timp de 4 zile am fost cu bagajul facut sperand ca ne muta in alta camera. Din Romania, am plecat 2 familii cu copil mic, cealata familie a fost cazata in HOTEL, in timp ce pentru noi nu au mai fost camere libere.

NU RECOMAND NIMANUI ARKADI AM FOST CAZATI AGRESIV, AU TIPAT LA NOI, NE-AU DUS BAGAJELE IN CAMERA , NU AM AVUT ALTA ALTERNATIVA...

Trimis de camy* in 10.07.08 16:12:00

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (camy*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 67.50 EUR pe cameră