ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.05.2016
REGIM MASĂ mdj

AUTORUL NU ar recomanda

Astoria City Hotel (ex Best Western) 3

Jalnic

In primul rand, Astoria nu mai este Best Western. Acest lucru e bine sa fie precizat. :) In alta ordine de idei, nu recomand in nici un caz.

Am fost in tranzit si am stat o noapte acolo. 190 lei cu mic dejun. Noroc de mic dejun care a fost ok; nu spectaculos, ok. Restaurantul in care se ia micul dejun e f cochet in schimb.

Dupa cum spuneam, camera jale. Mocheta patata, perdele imbacsite de fum de tigara si murdare de parca erau o bucata de tabla nu perdele, in mijlocul camerei un fel de minidebara neterminata, plina de praf, ca in filmele horror. Camerele deloc antifonate, toata noaptea am auzit galagia din camerele alaturate care dadeau un fel de petrecere.

In camera frig, am sunat la receptie si mi s-a spus ca e prea cald afara si caldura e oprita, in conditiile in care afara ploua torential si erau 8 9 grade. Intr-adevar, au pornit caldura pana pe la 12 noaptea, macar atat pot sa apreciez.

Nu recomand. Nici intr-un caz.

Am ramas acolo sa ma odihnesc dupa 8 ore de condus. N-a fost posibil sa dorm insa.

Trimis de sasu maria in 18.05.16 09:41:29
Validat / Publicat: 18.05.16 10:42:37
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în ROMÂNIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (sasu maria); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 33.00 EUR pe cameră

webmaster [18.05.16 09:54:55] »

@sasu maria -

In primul rand, Astoria nu mai este Best Western.

Mulțumim de informație - am actualizat denumirea hotelului pe pagina tehnică.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 89&ridAnt=68673

pagină generată în 0.0565519332886 sec