ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 08.08.2015
DIN: iasi
ÎNSCRIS: 08.08.15
STATUS: UCENIC
JUL-2015
PREȚ SEJUR pret sejur per pers 1250 ron ?
cu transport AUTOCAR
REGIM MASĂ all inclusive

Pensiunea Vanessa3

Superba Delta si oamenii ei

Cand m-am inscris in excursie eram incantata de ce voi vedea acolo dar sceptica privind cazare, masa, tantari etc. Si totul a fost minunat!

A fost o excursie pe care o recomand cu mare drag deoarece este un loc al Romaniei cu totul special! Felicitari domnului Iliuta G. care a asigurat logistica (extrem de atent si o organizare bine pusa la punct), domnului Florin care a fost o gazda primitoare (o atentie la detalii care mi-a placut, un gust rafinat si o mancare buna) si nu in cele din urma ghidului nostru, Valentin, pe care doamnele grupului l-au pus in mari incurcaturi dar pe care le-a trecut cu brio si pe care l-am indragit toate pentru ca era foarte informat, atent la cererile noastre si s-a straduit mult sa ne simtim bine.

O echipa bine inchegata care a facut ca sejurul sa fie foarte frumos si sa imi doresc sa revin la Mila 23!

Trimis de mchifu in 08.08.15 22:05:46
Validat / Publicat: 08.08.15 22:42:00

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mchifu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

webmasterX [08.08.15 22:34:35] »

@mchifu: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii; ne-am fi bucurat şi mai mult dacă le-am fi văzut ca fiind scrise pentru informarea turiştilor, colegilor tăi de pe sait, şi nu doar pentru a mulţumi administratorilor. Nu mă înţelege te rog greşit, a mulţumi este un gest frumos (deşi, la urma urmei, AI PLĂTIT pentru a te simţi bine, nu ai fost gratis acolo, nu?!!) dar nu poţi scrie un review doar pentru a "mulţumi proprietarilor [pentru un sejur plătit]" şi atât..

Pentru că e cel mai recent set de "impresii" de acolo, după mai bine de un an, textul VA FI publicat ca articol, deşi Regulamentul l-ar fi încadrat maxim ca "simplă evaluare".

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat cu roşu sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului. După publicare, completările se pot aduce prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

webmaster [08.08.15 22:46:38] »

@mchifu - rog aruncă o privire peste următorul link goo.gl/maps/5EVFP.

• - localizează unitatea de cazare în cauză pe acea hartă (mărește sau micșorează zoom-ul pentru o vizualizare cât mai confortabilă)
  • - fă click pe locul unde e amplasată
    • - dacă click simplu nu funcţionează: fă click-dreapta pe acel loc, apoi alege, din meniul ce va apărea, "Ce se află aici" ("What s here? ")
  • »» coordonatele GPS vor apărea într-o mică fereastră sus-stânga;
  • copiază coordonatele și scrie-ni-le te rog aici.
  • Sfârșit SECȚIUNE Listă ECOURI scrise la articol