ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.07.2015
PREȚ SEJUR 30 euro ?
REGIM MASĂ Fara Masa

Gasthaus Alte Post3

Un sejur frumos

Am stat cazati pentru o noapte la pensiunea Gasthaus Alte Post din Sighisoara. Eu si sotul meu am venit la Sighisoara pentru Festivalul Medieval. Dimineata in jur de ora 9:30 am rugat receptia hotelului sa lasam bagajele. Lucru acceptat de receptie. Am rugat pe receptionera care era secondata de patronul pensiunii sa ne sune cand ne putem caza deoarece am vrut sa mergem in cetate sa vedem activitatile. A zis ca ne suna... s-a facut 15:30 si tot nune-a sunat nimeni... frumos si impresionant "customer service" primit inca de la inceput.

Am mers la 15:30... ne-am cazat la ultima camera de la mansarda, camera nr. 9.

O camera mica dar curata, cu articole de toaleta gratuite. In camera se afla un ventilator care insa nu facea fata caldurii de la mansarda.

Ca puncte pozitive recomand Gasthaus Alte Post pentru curatenie.

Puncte negative: caldura din camera si consider ca ar fi fost mai potrivit sistemul de aer conditionat decat un ventilator.

Un customer service excelent si o atitudine frumoasa a avut Adrian. A fost singurul cu un customer service frumos.

Nu am avut o priveliste frumoasa de la geamul mic al camerei... dadea la padure... in padure... nu vedeam decat padurea.

Sugerez ca imbunatatirea customer service sa fie facuta incepand de la patron care era arogant si nu cu o atitudine ospitaliera. Iti doreai sa il eviti decat sa treci pe langa el.

Trimis de pingo_doce in 27.07.15 18:54:28
Validat / Publicat: 27.07.15 20:27:18
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SIGHIȘOARA [MS].

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (pingo_doce); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 30.00 EUR pe cameră

webmasterX [27.07.15 19:14:58] »

Câteva fotografii de pe acolo ar fi mai mult decât bine-venite... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew.php?id=18897

Mutat în rubrica "Gasthaus Alte Post, SIGHIȘOARA [MS]" (nou-creată pe sait)

pingo_doce [27.07.15 20:57:08] »

@webmasterX: este perfect. Va multumesc

pingo_doce