ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 03.07.2015
PREȚ SEJUR 100 ron ?
2 AD. + 2 COPII -- v: 3-6

Pensiunea Aurora3

3 margarete ce se simt cat 10 margarete

Salut, am ajuns la ceasta pensiune datorita lui google, si bine ne-a zis. Am stat doar o noapte pentru ca asa era planul calatoriei, dar se merita stat macar 3-4 zile.

Pe scurt: gradina mare, spatioasa, verde, cu flori multe colorate, 2 balansoare, loc de gratar, parcare in curte, loc de luat masa afara.

Sunt 2 cladiri unde te poti caza, noi am stat in cea mica, o camera cu 3 paturi, spatioasa, curata, baie cu cabina dus, la fel curata si spatioasa. Pot spune ca din toate plimbarile avute, in aceasta pensiune am dormit mai bine ca acasa... paturi si perne foarte confortabile, paturi de lana...

Cand am ajuns ne-a intampinat tanti Aurora, cu tuica si visinata (yummyy, bune, am lins 3 paharite de visinata) si ne-a prezentat meniul pe seara, gatise 2 tipuri de ciorbe, bune bune, si pe loc a facut pui la cuptor cu piure si la aperitiv, tot pe loc impreuna cu fetele mele a facut placinte motzesti cu branza si marar (bune bune). Gateste tanti Aurora super bine, va recomanda daca ajungeti la dansa sa va lasati pe mana dansei in ce priveste mancarea (desi o sa va intrebe ce vreti de mancare).

In concluzie, daca ajungeti in Albac si vreti sa stai macar o noapte, mergeti la pensiunea "Aurora", este primitoare, liniste, frumos...

Trimis de b20ruo in 03.07.15 07:17:58
Validat / Publicat: 03.07.15 08:15:48

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (b20ruo); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

webmasterX [03.07.15 08:15:37] »

@b20ruo: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

b20ruo [04.07.15 07:05:54] »

@webmasterX - Link-ul catre pensiune este corect. Multumesc.

b20ruo