ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 28.06.2015
REGIM MASĂ All
2 AD. + 2 COPII -- v: 3 ani -6 ani

Gelina Village Resort & Spa5

Placut

De si la cazare am avut unele ne placeri (eram 3 familii care platisem fiecare ap. 2 cam, au vrut sa ne cazeze intrun ap pe toti) nu am fost de acord in 10 min.

Am fost cazati in cam. diferite unele renovate altele nu. A noastra era renovata 2 camere, chicineta, frigider, LCD foarte spatios si frumos.

" Hotelul" este intins pe o suprafata destul de mare, de la restauratul principal pina la mare trebe prcurs ca 200 m care e poate fii placut, fiind multa verdeata, dar se poate manca si la restaurantul de la mare.

Mancarea este variata, i se formeza cozi, se intra pe serii la cina.

Pe teritoriu hotelului este un Zoo, aqua park.

In concluzie noi ne am simtit bine.

Trimis de iko770901 in 28.06.15 11:02:43
Validat / Publicat: 28.06.15 11:59:33
  • A fost prima sa vizită/vacanță în GRECIA
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Turcia, Bulgaria

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (iko770901); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

webmasterX [28.06.15 11:59:27] »

@iko770901: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat cu roşu sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului. După publicare, completările se pot aduce prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.