ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.07.2014
REGIM MASĂ ual
2 AD. + 2 COPII

Sunis Elita Beach Hotel (ex Asteria) [Kizilagach]5

Superrrrrr

Am petrecut un sejur de vis.

Mancare, distractie si bautura fara limite si de calitate.

Singurul minus a fost camera care era cam mica. Am avut camera cu pat supraetajat. Ce am platit aia am avut.

Inghetata, cafea de calitate. Gratare de somon si dorada la greu. Totul a fost foarte frumos.

M-as intoarce dar sa am cazarea in cladirea principala.

In rest totul ok. Am auzit ca s-a vandut resortul si acum se numeste Sunis in loc de Asteria.

Animatori ok.

Spectacolele nu au fost chiar grozave dar...

Piscinele curate si calde.

Mergeti cu incredere. Sa speram ca noul proprietar sa nu schimbe conditiile.

Trimis de vaio in 27.07.14 13:42:05
Validat / Publicat: 27.07.14 17:43:01
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: delphin, sueno, mukarnas, iberostar etc.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (vaio); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmasterX [27.07.14 17:39:29] »

calatorul [14.04.15 16:07:52] »

Simpatic acest mini-review Superr, din care am retinut ca totusi

camera era cam mica si cu pat supraetajat. Ce am platit aia am avut

Si desi

Spectacolele nu au fost chiar grozave

totusi autorul s/ar intoarce

dar sa am cazarea in cladirea principala

Sincer si onest, dar atunci pentru ce sa mergem in vacanta la hotelul asta, inteleg ca pentru

Mancare, distractie si bautura fara limite

Multumim pentru sfat, o sa avem in vedere si varianta asta.

calatorul

pagină generată în 0.0532219409943 sec