ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 08.07.2013
    ÎNSCRIS: 18.06.13
    JUN-2012
    prieteni

Kehlbachwirt Hotel [Niedernsill]4

Locatie superba, cazare rustica...

Un hotel de 3 stele traditional, la fiecare colt intalnesti un detaliu interesant, original, tipic austriac. Interiorul pare cald si intim, iar camera a fost curata si spatioasa. Foarte potrivit pentru copii.

Mancarea este deosebita, chiar gustoasa, iar personalul amabil... La 2-3 minute gasesti un lac in care se inoata, ai biciclete gratuite daca vrei sa te plimbi, sauna, terasa foarte faina, multa liniste. A fost chiar relaxant sa petrecem cateva zile in natura, intr-o zona asa frumoasa.

Este la doi pasi de Kaprun si Zell am See, ne gandim sa ne intoarcem la iarna, cred ca e extraordinar la schi. Totul foarte bine pus la punct in zona, iar hotelul e localizat perfect. Austria e o tara scumpa dar merita, insa hotelul are totusi preturi rezonabile pentru ce ofera.

Uimitoare si obiectivele din zona, Cascadele Krimml, Soseaua Alpina si altele...

Per total noua ne-a placut foarte mult scurta excursie!

Trimis de Gabi26* in 08.07.13 21:45:06
    Validat / Publicat: 08.07.13 23:05:47
    • Nu a fost singura vizită/vacanţă în AUSTRIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Gabi26*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmaster87 [08.07.13 21:56:10] »

Gabi26* [10.07.13 17:27:32] »

@webmaster87: nu mai tin minte exact, dar pare ok.

Gabi26*

pagină generată în 0.0582051277161 sec