ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 08.07.2013
ÎNSCRIS: 08.07.13
JUN-2013

Euphoria Aegean Resort & Spa [Sigacik, Seferihisar]5

Un resort minunat

Am revenit pentru a doua oara in Turcia. Este o tara in plina dezvoltare, am observat acest lucru prin comparatie cu ce vazusem in 2011 cand am fost in Didim.

Referitor la Euphoria pot sa va zic ca este extraordinar. Intradevar in apa sunt pietre si arici de mare, dar eu am reusit sa fac citeva bai fara probleme. Piscinele imense te fac sa uiti de acest aspect.

Servirea ireprosabila, camera ffff moderna, racoroasa (nu a fost nevoie sa folosim AC), curatenie, minibar cu tot ce trebuie. Personal amabil, cunoscator de limba engleza,

Despre mancare si bauturi pot sa va spun ca sunt pe toate gusturile, foarte bine preparate si diversificate.

Sincer nu ma asteptam sa vad atit de multi romani, care dupa parerea mea nu ne fac cinste, dar asta e... nu cred ca o sa ajungem prea curind sa ne civilizam.

Pentru doritorii de relaxare si confort recomand acest hotel. Are o cascada ffff draguta, plimbarile de seara ofera o priveliste de neuitat.

Sigur am uitat sa mentionez ceva pentru ca sunt multe de spus, bravo lor. Noi avem in tara niste plaje minunate, dar suntem prea comozi sa le valorificam.

Deci, eu una o sa-mi las si la anul banutii de concediu tot in Turcia, daca in Romania nu am unde (si ma refer strict la zona litoralului, deoarece la munte inca se merita sa mergem - pina nu stricam tot ce avem).

Concediu placut tuturor

Trimis de sil2013 in 08.07.13 16:29:53
Validat / Publicat: 08.07.13 17:04:14
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: didim

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (sil2013); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P01 cascada

webmaster [08.07.13 17:03:51] »

@sil2013: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.ro.

gabitza* [08.07.13 17:45:30] »

@sil2013: Despre animatori ne spui ceva??

gabitza*