ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.08.2009

Club Tuana Hotel5

[fb]
NOU TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Naspa

Acest review este o complectare la ce am scris despre Fethiye [aici - nota webmaster]

Pe mine resortul nu m-a impresionat deloc.

Food-ul jalnic dupa parerea mea (fructe 0 doar pepene si ceva mere)

Galagios -multi rusi care parca vedeau pt. prima oara mincare si alcool

Plaja neingrijita apa marii tulbure (mai sus de ei se reface un pod)

[fb]
Trimis de niccu in 27.08.09 12:14:44
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (niccu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS -250 PMA (din 3 voturi)

mariga [27.08.09 11:21:14] »

Maine plec spre Majesty Tuana. Unde ati fost cazati, la Club sau la Park? Ma cam intristeaza impresiile pe care vi le-a lasat acest hotel...

niccu [27.08.09 12:01:58] »

Noi am fost cazati la club camere mari frumoase dar daca obtineti la park 2 nu este rau este un pic mai retras dar cochet e bine si acolo e mai liniste

sub orice forma nu la park1...e mic si departe de facilitatile resortului cum am scris mai sus conditile de cazare sunt bune, spre f.bune in rest este izolat si fuuuul de rusi care vin la piscina la 7.30 pt sejlonguri chiar daca nu stau pe ele.

repet noi nu sintem genul ,,,de resort,,,, noua ne place sa calatorim si in inprejurimi ori la tuana nimic.... in jur pina la Fethiye(15 km) s-au Gocek(~25km) OLUDENIZ (32km)cam scumputa statiune

Miss Butterfly [27.08.09 12:22:57] »

niccu crezi ca poti sa atasezi si cateva fotografii? resortul nu este prea cunoscut [ eu cel putin nu am mai auzit de el] asa ca niste poze ar fi binevenite..

mariga [27.08.09 13:04:19] »

Merci pt promptitudinea cu care mi-ai raspuns. Noi avem cazarea la park - nu e specificat 1 sau 2, dar sper sa rezolvam (la receptie) la 2.

Ne-am interesat si am vazut ca in jurul resortului nu prea ai ce vedea, dar fiind cu masina ne-am propus sa mergem in oras, in Fethiye, ca sa vedem ce oferte de excursii sunt (noi suntem pe cont propriu, doar cazarea am rezervat-o prin agentie). Am inteles ca merita facuta excursia la cele 12 insule. In rest avem o lista de locuri de vizitat (stam acolo 14 nopti), iar la intoarcere oprim 3 zile in Istanbul (unde am mai fost de 2 ori, dar ne-au mai ramas locuri de vizitat). Daca ati vizitat ceva interesant in zona Fethiye, astept un semn, daca aveti timp.

La revedere.

molko* [27.08.09 14:33:41] »

"complecteaza" niccu imediat

Miss Butterfly [27.08.09 14:38:58] »

toti asteptam cu interes eventualele completari...

Admin [27.08.09 14:44:10] »

mutat review-ul la rubrica hotelului Majesty Tuana Club (am descoperit abia acum ca exista deja pe site - mea culpa)

Deasemenea, am mutat aici ecourile care se refereau majoritar la acest hotel (de la review-ul "Fethiye - un pic de Turcia")

niccu [28.08.09 08:35:30] »

daca aveti masina e ok! 12 insule merita dar luat din Gocek pt ca este mai ieftin 20~25 e de pers

din Tuana chiar n-am poze

luati o harta din punctul de info turism din FETHIYE (intrbati la casele de schimb valutar*) si acolo veti gasi singuri ce doriti sa vizitati.

Miss Butterfly, molko*, niccu