ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.02.2013
PREȚ SEJUR 1400 [euro] ?
REGIM MASĂ DP

Salmakis Resort & Spa5

Frumoasa locatie

Am ales acest hotel pentru ca are o vedere superba asupra orasului Bodrum. Este pozitionat in golf si nu are o plaja foarte mare.

Din nefericire am optat pentru demipensiune, fara sa fim pusi in tema ce inseamna acest lucru. In afara de mancare nu aveai voie sa iei bauturi, nici dimineata nici seara, lucru care ne-a facut sa mergem in oras si sa ne luam cate ceva. In ultimele 2 zile ale sejurului am luat all inclusive.

Camerele sunt mari, noi am vrut cu vedere la mare, dar am avut vedere pe jumatate. Am cerut alta camera dar ne dadeau undeva langa piscina, si am refuzat.

Daca mergeti acolo, optati pentru all inclusive.

Trimis de puica in 26.02.13 12:45:27
Validat / Publicat: 26.02.13 13:42:18

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (puica); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 53.55 EUR pe cameră

eug [26.02.13 22:34:47] »

care a fost diferenta de plata pentru AI?

multumesc

puica [27.02.13 09:36:12] »

@eug: 50 de euro de persoana, nu se merita, dar daca faci un calcul cu ce platesti in oras, tot pe acolo ajungi

eug, puica