ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 22.11.2012
DIN: Craiova
ÎNSCRIS: 19.08.12
STATUS: PREMIUM
DEC-2011
PREȚ SEJUR 1400 lei/ persoana ?
REGIM MASĂ all inclusiv

AUTORUL NU ar recomanda

Germisara Hotel [Geoagiu-Băi]4

ARTICOL ARHIVAT

De evitat, nu este cum se recomanda

Am petrecut aici Revelionul 2012, si nu am fost de loc incantat, deoarece apa din piscine era rece, cea cu apa dulce 22 grade, iar cea termala 28 grade, iar cand le-am atras atentia, acestia au replicat ca au gradele corespunzatoare, desi in cea cu apa dulce nu era nimeni de frig.

Sauna ffffff mica, 5 persoane maxim intra.

Masa nu se ridica la 4 stele, am vrut sa servim intre orele de masa in restaurant o bere si au spus ca nu este voie. Am iesit pe holul hotelului unde am baut o bere.

Seara am gasit patronul, caruia i-am spus atat eu, cat si altii de la alte mese, desi nu ne cunosteam intre noi, iar acesta a replicat senil „asa e politica hotelului, stiu, nu sunteti singurii care spun asta...”; asa raspuns am primit de la patron, deci...

Personalul amabil, si atent.

Cand am ajuns, in camera nu era caldura, desi stiau ca venim, deoarece platiseram biletul cu 2 luni mai devreme, si ne sunasera pt confirmare cu o zi inainte.

Nu recomand nimanui sa-i viziteze.

Trimis de maximus1976 in 22.11.12 14:07:39
Validat / Publicat: 22.11.12 15:37:20
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în ROMÂNIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (maximus1976); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 35.00 EUR pe cameră

carmen_22_09 [03.08.13 12:36:40] »

Ai multa dreptate in ce ai scris. Asta am obsevat si noi, fiind din zona am fost de multe ori si de fiecare data a fost tot mai rau. Si daca-ati sti ce bijuterie a fost hotelul asta la inaugurare. Dar tipic managemantului romanesc cand lucrurile merg bine si ai clientela, devin aroganti in "politica" si scad calitatea serviciilor.

Ce vreau sa remarc este ca noi am vrut sa facem de vreo 3 ori masaj si tocmai in sezon maseurii erau liberi si ai vazut ce lista de proceduri au acolo... vrajeala... dar au tarife deja de 5* pentru apa rece din piscine, barul din incinta piscinei nu mai este deschis, apa pejos intre cele 2 piscine, nu muzica... si ar mai fi...

carmen_22_09