ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.07.2012
2 AD. + 1 COPII -- v: 1an

Extrem de nemulțumit
Către satisfăcător

Dezamagire...

Nici nu stiu cu ce sa incep mai intai..., o sa incep cu partile bune... si anume cu hotelul: camera este ok., mare -spatioasa, curata... si atat. Noi am mers cu copilul de un an cu bonuri valorice 6 nopti. Dezamagirea totala a fost mancarea si nesimtirea cu care am fost tratati. In nici un alt concediu nu am mai patit asa ceva... sa mananci si la 12 si seara doar: ceafa de port, cotlet, snitel si pulpa de pui ca doar atat avea cu cartofi prajiti sau natur., cartofi natur chiar erau natur... adica... fierti si atat. Preturile dupa ce ca aveau trei surcele... erau si mari. La masa cand ti se aducea mancarea chelneri (daca se pot numi aia chelneri), nu stiau sa iti zica pofta buna, sau sa iti desfaca sticla de apa sau bere, pur si simplu ti-o aruca pe masa si atat. Daca aveai bonuri valorice puteai sa mananci la mai multe hoteluri care faceau parte din acelasi lant, mancarea si cazarea era trasa la indigo adica: Hotel hora, prahova si cerna. Noi am mancat doar la hora si era aceasi chestie ca si la sirena, doar ca acolo prostia era mai mareeee... adica in toata sala aia cat era de mare erau doar doi chelnerii... si stateai frate si asteptai sa ti se ia comanda pana iti ieseau ochii. Deabea pe final am aflat ca puteam manca si la hotel cleopatra... unde era mai ok. Adica mancare era mai diversificata, chelnerii isi faceau meseria cu brio iar preturile erau ok, adica o smantana erau 2 lei in comparatie cu sirena unde era 4 lei o lingura de smantana. Atata nesimtire nu am vazut de cand sunt. Micul dejun la Sirena consta in: cateva rosii, branza, cabanos, si oua doar daca mai apucai, daca te duceai pe la ora 9 fara ceva nici farfurii numai gaseai dar... ouaa... De fiecare data era scandal in restaurant deoarece dupa ce ca erau nesimtiti mai pacaleau si oamenii. Eu de ex am cerut odata salau pane... si mi-au adus pangasius pane. Stiu asta deoarece sunt crescuta la dunare si cunosc gustul pestilor. Sau de ex in meniu era trecut 100 de grame si ei in nota de plata punea pretul la 150 de grame de ex. Numai zic si de plaja plina de scoici si mizerie. Noi am fost cu un copil de un an si imi era frica sa nu se taie in scoici. In camera se facea zilnic curat insa lenjeria se schimba doar daca cereai. Plus lifturile... erau doar 3 si nu faceau fata la 14 etaje cat are hotelul. Cand era ora de varf stateai si asteptai la lift de te apucau draci. Intr-un cuvant jale... cu mancarea... si nesimtire mare. Parcarea este cu plata adica11 ron pe zi. Noi am parca in alta parte ca nu dateam atatia banii pe parcare. La anul cu siguranta vom merge inafara... anul acesta am zis ca este copilul mic si sa mergem in Romania insa nesimtirea de pe litoral nu are marginii. Numai zic cat costa camera in full sezon... 200 ron pe noapte...

Trimis de sweet_november in 23.07.12 23:17:23
Validat / Publicat: 24.07.12 00:38:28
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SATURN. A mai fost în/la: costinesti, hotel regal

VIZUALIZĂRI: 2090 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (sweet_november); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

• Alte impresii din această RUBRICĂSirena Hotel: