ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 24.04.2012
2 AD. + 2 COPII -- v: 2-5

HVD Club Hotel Miramar4

ARTICOL ARHIVAT

Sejururi placute la Miramar

Am fost cu familia la acest hotel in anul 2009 cand totul a fost superb. Anul urmator, ca tot omu, am dorit sa schimb locatia si am mers in Elenite la Hotel Royal Park (vezi impresiile). Aici, un fiasco total, cand am apreciat la adevarata valoare hotelul Miramar, motiv pentru care am revenit in anul 2011 si m-am indragostit de acest hotel.

De la camera cu vedere la mare, la masa, animatori, bauturi si in special curatenie toatul a fost perfect (cel putin pentru mine). Ca nu au avut mancaruri dietetice si bauturi din import (fite), eu am consumat din cele bulgaresti si credeti-ma erau destul de ok.

Recomand acest hotel unde am petrecut 20 de zile extraordinare (in doua sejururi) si ma voi intoarce cu drag de fiecare data.

Trimis de casaelvira in 24.04.12 03:05:24
Validat / Publicat: 24.04.12 06:30:10
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Albena, Elenite, Obzor (de doua ori la Miramar)
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Croatia, Turcia, Ungaria.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (casaelvira); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P11 [fără descriere]

liptay [27.06.12 16:51:55] »

Aoleuuuuuu, sa inteleg ca nu-mi recomanzi sa merg anul asta la Elenite la Hotel Royal Park??? Ma sperii!!! Doi ani am mers la Miramar de care am fost foarte multumita, iar anul asta am zis sa mergem la Elenite!!! Sa inteleg ca nu mi-l recomanzi??? Astept un raspuns, te rog frumos!!!

casaelvira [27.06.12 19:32:04] »

@liptay: Asta a fost opinia mea. Vreau sa spun ca am mers la Royal Park dupa ce am stat la Miramar si am tanjit dupa el. Iti recomand sa observi singur diferenta.

casaelvira, liptay

pagină generată în 0.0521619319916 sec