ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.12.2011
ÎNSCRIS: 29.01.10
JUN-2008

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

O zi la Camp Nou

Camp Nou este stadionul celei mai faimoase echipe din intreaga lume-FC. BARCELONA.

Este un stadion impunator foarte calduros si cel mai mare din Europa.

Atmosfera in timpul meciului este electrizanta. In timpul vizitei acestui stadion nu ai cum sa te plictisesti.

La prima vedere am ramas fara rasuflare, fiind cel mai frumos stadion vazut pana atunci.

La finalul vizitei ai parte de un fan shop imens unde iti poti achizitiona tricouri pe care sa le personalizezi.

Se poate ajunge foarte usor la acest stadion cu bus open tour, avand statie chiar acolo.

Trimis de BLOOD15 in 23.12.11 23:29:53
Validat / Publicat: 24.12.11 07:15:56

VIZUALIZĂRI: 2774 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (BLOOD15); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 Stadion Camp Nou-Barcelona

[24.12.11 07:15:15]

@BLOOD15: bun-venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo, cu acest prim review!

sandu.53 CONS. ONORIFIC AFA / SPANIA
[24.12.11 16:58:35]

ca semn de incurajare iti acord un prim vot, intrucat mi-ai trezit amintiri din vizita facuta si apoi din vizionarea unui meci pe acest stadion... mi-au placut pozele chiar daca sunt din anul 2008,dar m-as fi bucurat sa citesc ceva mai mult legat de atmosfera deosebita de pe acest stadion... sper insa ca in review-urile urmatoare sa ne descrii mai in detaliu calatoriile facute!

[30.06.12 10:09:16]

Mutat la rubrica "Stadioanele Barcelonei" (nou-creata pe site)

sandu.53
Alte impresii din această RUBRICĂStadioanele Barcelonei: