ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.10.2011

Royal Wings Hotel5

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

Pe aripile regale

Hotelul isi merita stelele, e curat, totul straluceste, mancarea e buna, ai de unde alege.

Camerele sunt mari, cu mocheta, balcoanele normale, cu scaune si masuta, baia e dotata cu tot ceea ce inseamna 5 stele.

Piscina in forma de rau e ok, gradinile superbe, marea e cam departe, dar mai faci putina miscare ca nu strica, dupa cata mancare balotam...

Personalul amabil, isi facea treaba fara sa le simti prezenta.

Cel mai mult m-a deranjat d-na Stela, reprezentantul agentiei intermediare, care ne-a facut sa pierdem o zi promitand ca ne duce la cumparaturi-suveniruri-si ne-am trezit cu un mercedes vito in fata hotelului, care ne-a transportat la un mall de pielarie, unde un obiect vestimentar costa cateva mii de euro. ; daca au vazut ca nu cumparam nimic, in loc de mertan au chemat un maxi-taxi pt a ne duce inapoi la hotel.

Am avut o problema cu dieta sotului, dar am rezolvat-o cu manager-ul.

Hotelul nu era aglomerat in aceasta perioada, asa incat nu am alergat dupa mese, sezlonguri sau alte necesare; romani erau putini si aceea cu bun simt, exceptie facand Vali Vijelie cu gasca lui, care a sosit la hotel cu 2 microbuze inainte cu 2 zile de plecarea noastra. Am fost multumita de servicii si de calitatea acestora, as mai merge cu placere si alta data.

[fb]
Trimis de krisstinna in 21.10.11 12:39:34
Validat / Publicat: 21.10.11 14:03:10
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (krisstinna); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P09 banele din gradina

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

nicole33