ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 30.06.2009
[?] AD. + 1 COPII

Delphin De Luxe Resort [Okurcalar]5

ARTICOL ARHIVAT

O vacanta reusita.

Hotel bun, servicii foarte, foarte bune (nu ma asteptam), plaja cu pietre dar te obisnuiesti pana la urma, apa se adanceste brusc, foarte limpede si multi pesti, camere curate dar nu foarte spatioase, mancare super multa si calitativa, se organizeaza destul de des diferite gale seara (love night, beach party, turckish night, etc). Foarte bun pentru copii.

In concluzie merita fiecare banut.

Trimis de calingolea in 30.06.09 10:20:31

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (calingolea); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 999.00 EUR pe cameră

allyy* [30.06.09 10:46:10] »

e adevarat ca cei cazati la Delphin de Luxe pot merge in vizita la Delphin Botanik (si invers) fiind hoteluri din acelasi lant? voi ati fost?

dacian77 [30.06.09 22:03:54] »

Langa Delphin Palace De Luxe Resort este Delphin Diva, deschis in 2007, iar intre acestea accesul e liber , pe plaja.

Admin [30.06.09 22:12:11] »

este corect ce spui, dacian, insa ally se refera la celalata "pereche", din zona Alanya. Si acolo este valabil, oricum, acelasi lucru. Eu, stand la DeLuxe, am fost intr-o dupa-amiaza in vizita la Botanik; am intrat pe la intrarea principala, am facut un tur larg (inclusiv pe la restaurate etc), apoi m-am intors pe plaja. Chiar cand am intrat in gradina hotelului meu, m-am intalnit cu 2 perechi de romani de la Botanik, veniti in vizita la DeLuxe [savurau lipiile alea - gozleme - cu ayran, spuneau ca la ei nu se facea - sau ca gasisera ei inca, poate]

calingolea [10.12.09 17:06:34] »

daca doreste cineva sa-si aminteasca tema muzicala a acestui hotel in sezonul 2009

youtube.com/watch?v=gViaOYgV8yI&feature=fvw

Admin [10.12.09 18:35:05] »

Am inclus clipul in ecoul lui calin. Acesta e noua tema a hotelului? Imi placea parca mai mult cea veche...

Miss Butterfly [10.12.09 18:37:46] »

Eu nu stiu daca e neaparat tema acestui hotel, dar de ceva ani este "hit" in Turcia, dar mai ales in discotecile si cluburile de pe litoralul Marii Mediterane sau din Istanbul. Sa zicem ca ei considera melodia asta ca fiind simbolul "folclorului" romanesc)

4 utilizatori sunt abonaţi la urmărirea acestui fir de discuţie (primesc instiinţări la adăugarea unui ecou):
    allyy*, calingolea, dacian77, Miss Butterfly