ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.06.2009
STATUS: UCENIC
OCT-2008

Miracle Resort Hotel5

Amara

ATENTIE MAXIMA! Totul a fost OK, fiind prima vacanta a noastra in strainatate. Din nefericire, in pen. zi, de pe plaja ni s-au furat camera video si aparatul foto *noi*, total vreo 1500 euro. Am anuntat la hotel, la firma tour-operator Tez Tour, care a trimis un reprezentant imediat, am facut plangere, dar cei de la hotel au zis ca, camera de supraveghere de pe plaja-de unde ni s-a furat-nu era indreptata corect. mare c... t, asa ca per total i-a durut in c... r de noi, si nimeni nu ne-a putut zice ce si cum sa facem. Asadar am ramas cu gustul amar ca nimeni nu ne-a dat nici macar un raspuns.

Trimis de virgiliu in 18.06.09 18:46:29

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (virgiliu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

SILVIA P [09.07.09 18:43:04] »

cred ca erau romani

voyager [09.07.09 18:54:45] »

si eu am, din pacate, exact aceiasi suspiciune/banuiala. E posibil, insa, sa fi fost alte "neamuri" balcanice, apropiate noua ca fire si narav.

virgiliu [30.04.11 14:44:48] »

Am intrat acum pe site, pt. ca plecam din nou in Antalya.

Nu erau romani cep care au furat, ci, cred, fiindca erau pe plaja langa noi rusi!

SILVIA P, virgiliu