ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 30.07.2011
JUL-2011
PREȚ SEJUR 330 lei ?
2 AD. + 3 COPII

Pensiunea Mario [Moieciu de Sus]3

Pe-o gura de rai, pe-un picior de plai...

Pensiunea Mario din Moeciu de Sus se afla pe bratul stang (Bangaleasa) al localitatii, foarte aproape de capat, la o mica distanta de intrarea in Parcul National Bucegi. Zona este de o frumusete rara si poate fi admirata prin calatoriile fie in Parc, fie pe versantii dimprejur.

Este o pensiune amplasata la sosea, cu trei niveluri, cu camere frumos amenajate si cu o bucatarie utilata la subsol. Aici turistii isi pot pastra alimentele si pregati masa, pe care o servesc intr-o sala de langa bucatarie. Nu dau nota 10 bucatariei pt ca nu avea prajitor de paine :)

Am petrecut 3 nopti acolo, de luni pana vineri, in iulie 2011, in apartamentul de la parter, si am apreciat linistea, curatenia si amabilitatea administratorei. Joi, cand am plecat, tocmai soseau niste personagii care prezentau toate indiciile de tulburare a linistii.

Lasand la o parte mitocanii peste care poti da oriunde, am fost foarte multumiti de pensiunea in sine.

Trimis de bogdanmate in 30.07.11 10:54:19
Validat / Publicat: 30.07.11 12:08:06

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (bogdanmate); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

bogdanmate [25.07.12 15:45:28] »

A trecut un an. Pentru ca in primul an am fost multumiti, am vrut sa tragem si in iulie 2012 tot acolo. I-am sunat cu o saptamana inainte, am discutat conditiile si am facut rezervarea. Cand am ajuns insa la ei, ne-au spus, spre stupoarea noastra, ca au dat camera respectiva altcuiva si ca nu stiu nimic de rezervarea noastra!!! A fost o surpriza foarte neplacuta si dorim sa facem cunoscut tuturor magaria pe care ne-au facut-o si lipsa de profesionalism. Pur si simplu au repetat intr-una ca nu au nici o rezervare pe numele nostre in caiet. Asta dupa ce, cu 5 zile in urma, discutasem detalii din anul precedent si ne facusera si o reducere pt ca urma sa stam 4 nopti.

bogdanmate

pagină generată în 0.0453188419342 sec