ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.11.2010
STATUS: CHIBIȚ
NOV-2010

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Un sejur de nota 10+

Am fost la vila iulia luna aceasta pentru 4 zile, ce va pot spune este ca merita toti banii, conditiile sunt deosebite iar proprietarii de nota 10, intr-un cuvant daca vreti ceva deosebit, fff curat si cu bun gust nu ezitati sa va cazati la vila IULIA... NOTA 10+...

Trimis de crstpetre in 27.11.10 16:14:54

VIZUALIZĂRI: 2506 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (crstpetre); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 0 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

Diaura*
[27.11.10 17:29:14]

Cat costa o noapte de cazare in aceasta vila? Vad ca nu ai bifat nimic la masa; inteleg ca ati mancat in alta parte. Ce are in plus fata de alte vile si cam pe unde este amplasata?

crstpetreAUTOR REVIEW
[28.11.10 11:27:10]

Buna Dimineata... daca ai sa intri pe internet si ai sa cauti vila iulia ai sa gasesti toate informatiile necesare, incepand de la preturi pana la adresa... in privinta mesei, noi am mancat in alta parte, acolo exista o minibucatarie cu aragaz, frigider, cuptor cu microunde, etc, se poate servi cafea sau ceai dimineata, daca vrei sa mananci acolo v-a trebui sa vb cu proprietarii... in plus fata de alte vile? ... fiecare percepe in felul sau cum a fost si cum s-a simtit, noi ne-am simtit excelent din toate pct de vedere, vezi tu acum depinde si de gusturi... oricum daca vrei sa mergi la busteni nu ezita sa ajungi si pe la vila IULIA... o zi buna iti doresc...

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
alinutzza140*
[29.11.10 11:17:27]

Hmmm 10+ pentru pensiune, dar distractia nu a fost ok? Niste poze... , parca prea e de 100%.

commandorsteel*
[29.11.10 15:08:22]

o sa cautam si pe internet date despre vila, dar acolo probabil ca sunt date oficiale, iar aici se posteaza impresiile celor care s-au cazat acolo.

cam succinta prezentarea. inteleg ca ti-a placut, dar da si tu mai multe detalii sa intelegem si noi de ce ti-a placut asa de mult.

o zi buna

ADO5000
[01.12.10 09:36:03]

Are dreptate commandorsteel... o descriere pe cat de succinta pe atat de anosta... Ai fi putut totusi sa ne spui cateva date despre preturi... etc... nu sa ne inviti in a descoperi tainele internetului... Cred ca asta este si unul din scopurile site-ului de fata dar... ma rog... se pare ca ai pareri foarte bune despre aceasta locatie fara a aduce mai multe argumente ceea ce e destul de ciudat

cu bine

VIO
[10.08.11 14:32:33]

buna,

Nu mai fiti rautaciosi, eu am deschis acest topic cu recomandarea acestei locatii... si va spun asa dupa poze aveti optiunea de-a manca in bucataria de la parterul vilei care este dotata cu tot ce ai nevoie, vesela, tacamuri, frigider, aragaz, iar tot acolo este si salonul cu masa de biliard ca si punct de distractie dar contra cost daca doresti s-o folosesti noaptea si este si normal deoarece curentul costa bani.

Exista posibilitatea de-a face gratar in gradina vilei urmariti pozele mele si va veti lamuri...

Ca si distractie nu exista altceva, este o vila cocheta si linistita daca doriti distactii mergeti si cazati-va la hoteluri care au baruri sau discoteci ,aceasta vila este una simpla cu un confort sporit si cu ff multa liniste.

Proprietarii vilei nu ofera masa contra cost ci doar daca doresti dimineata un ceai, o cafea ceva de genul asta si credeti-ma sunt niste oameni exceptionali.

In concluzie aceasta vila este excelenta si merita cu brio tot ce s-a scris despre ea si-mi pare rau pt unii dar precum stiti gusturile nu se discuta, unii isi doresc vacarm si nebuneala cu muzica iar altii relax si liniste, iar aceasta vila face parte din categoria relax.

Oameni buni mergeti cu incredere in aceasta locatie si de nu v-o placea pe mine sa ma balacariti.

Sejururi cat mai linistite si mai faine pt toti...

Ca si preturi sunt ff bune apartamentul anul trecut a fost undeva in iunie 80 roni si camera 60 roni in weekend,daca probabil doresti un sejur mai mare poti negocia pretul si va garantez eu ca, ve veti intelege cu d-nul RAZVAN si d-na IULIA proprietarii vilei si va las nr de telefon [prin mesaj privat - nota wm].

Rezervarile sa le faceti din timp pt ca vesnic este ocupata, nici eu saptamana asta nu am reusit sa prind camera libera in weekend, dar nu-i bai...

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]

ADO5000, alinutzza140*, commandorsteel*, crstpetre, Diaura*, VIO