ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 07.09.2010
PREȚ SEJUR 1400 ?

Germisara Hotel [Geoagiu-Băi]4

ARTICOL ARHIVAT

Un sejur peste asteptari

mi-am luat sotia si am mers intr-un sejur de 5 nopti/6 zile la hotel germisara din geoagiu bai, pt odihna si relaxare. Am ajuns in jurul orelor 14, am parcat in fata hotelului, am facut formalitatile de cazare in 3 minute si am ajuns in camera. camera pe care am primit-o (113) era in regula, dar cam mica.

Singurul repros pe care il pot face e cabina de dus, cam mica si cam subreda. la ora 16 am fost programati la un control medical pt prescrierea tratamentului (daca este cazul).

Doctorita era cam intr-o ureche, dar nu despre ea vorbim aici.

Pareri generale: un hotel de nota 10 calitate-pret, mancarea ft buna si suficienta (am 100 kg si nu mi-a fost foame), servicii ireprosabile, nota 10 pt lupta impotriva fumatorilor (care nu citesc ca acest hotel este de wellness) si nu se pot adapta unor conditii mai vitrege, etc.

Piscina cu apa termala ft buna, sauna la fel, am vazut ca era destula lume si la cea cu apa dulce, dar noi nu am fost in ea pt ca nu stim sa inotam. Baza de tratament ft curata si ft performanta, sala de fitness cu instructor calificat, salon de masaj fara cuvinte de repros, etc.

Daca eram adusi cu ochii inchisi in acest hotel puteam jura ca nu suntem in romania, si suntem si noi destul de plimbati pina acum.

singurul minus este statiunea propiriu-zisa in care nu s-a facut nimic de ft mult timp, dar acum se misca cate ceva. daca nu vreti sa iesiti din hotel prea mult si vreti relaxare (sau tratament), aici e locul potrivit.

Trimis de macovei_vic in 07.09.10 17:47:21
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în ROMÂNIA. A mai fost în/la: bran, cheia, gura humorului

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (macovei_vic); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 35.00 EUR pe cameră