ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 01.10.2008
DIN: Timişoara
ÎNSCRIS: 04.09.08
SEP-2008

Miracle Resort Hotel5

Miracle - un raport f bun calitate/pret!

Miracle Resort - raport foarte bun calitate/pret.

Am achizitionat biletele in aprilie in perioada targului de turism, astfel totul (inclusiv taxele de aeroport si viza ) - pentru 2 persoane a fost 1162 euro.

Au fost 7 zile in care ne-am simtit foarte bine si am reusit sa ne odihnim si "sa ne incarcam bateriile". Hotelul este frumos, ingrijit si primitor. Am platit camera cu vedere la mare si am avut surpriza sa fie una f .frumoasa - frontal, pe colt, etajul 7 cu un balcon imens.

Mancarea a fost foarte multa si buna, nu cred ca a plecat cineva nemancat de la restaurant.

Servicii bune, personal amabil.

Echipa de animatie prezenta pe tot parcursul zilei, spectacole in fiecare seara, antren, voie buna.

Copii au un colt al lor in restaurant, loc de joaca, piscina si tobogan cu apa pentru ei. Si in fiecare seara Mini-Disco!

Si ca sa nu o mai lungesc mult - Miracle este un loc unde m-as intoarce intotdeauna cu placere!

Trimis de kiki in 01.10.08 01:55:56

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (kiki); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com