ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.09.2022

Sensitive Premium Resort & Spa [Bogazkent]5

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 2 MIN

Vacanță esuata

Am ales acest hotel printr-o agenție de turism foarte cunoscută la noi și sunt foarte dezamăgită, mă așteptam la mai mult, agenții lor din Turcia nu-și dau interesul, dacă le ceri un serviciu nici nu te baga în seama

despre SERVICII

dezolant, acei tineri care încearcă sa fie amabili, dar fără pic de pregătire în domeniu, se debaraseaza acolo unde se țin acele naproane (sau cum se numesc...) care se pun pe masa, tacâmurile se iau în mana și se pun pe masa, la barul hotelului se baga degetele în pahare sau în ceștile de cafea ca să le așeze și sa pună băuturile, deci n-am cuvinte...

la plecare am avut avion dimineața, urma sa fim transferați la ora 5:20, am mers la recepție sa întreb de mic dejun la pachet🤕🤕🤕au spus ca pot comanda la prețul de 10€ /persoana. in toate locațiile în care am fost exista micul dejun la pachet în cazul în care se pleca de dimineață și personalul de la recepție arogant, găsesc o mare obrăznicie, dar asta este, asa ca... gândiți-vă de 3 ori când doriți să rezervati la acest hotel.

despre CAMERE & COND. CAZARE

Nu s-a șters podeaua niciodată de la deschiderea sezonului, în 7zile nu s-a schimbat niciodată lenjeria, prosoapele extrem de vechi și unele rupteam luat-o pe doamna de la curățenie și i-am arătat, dar degeaba, i-am dat și bacșiș și tot degeaba, atunci am înțeles ca atâta poate, erau pete peste tot.

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Erau aceleași preparate, eu ce am mâncat mi-a plăcut.

PLAJA & MAREA / LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Prosoapele pentru plaja trebuia sa le iei la ora 9:00 dimineața și sa le duci pana la ora 19:00, dar noi mergeam la 7:00 pe plaja și am mers sa schimbam, nu, nu se schimba asa e politica hotelului.

Plaja... Foarte dezolant, șezlongurile majoritatea crapate, saltelele murdare, nu s-a făcut niciodată curățenie erau mucuri de țigări, lemne, etc

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Am făcut Hamam și masaj, va pot recomanda, a fost foarte bine.

[fb]
Trimis de Doina 2022 in 15.09.22 07:58:00
Validat / Publicat: 15.09.22 10:29:34
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: Bodrum, Lara, Kemer
  • Alte destinații turistice prin care a fost: retretg

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Doina 2022); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

webmaster26 [15.09.22 10:29:21] »

@Doina 2022: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_add9.p ... 09370&hid=21456.

Sau... poate ceva video de pe acolo? Dacă ai filmat câte ceva, ar fi zuper-util — link încărcare video.