ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 29.05.2022

NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

De evitat

TIPĂREȘTE URM de aici

Ultima, a 4, oprire in vacanta mai 2022, nu a fost de bun augur,

in Milas, a intrat un turc in noi, la trecerea de pietoni, nu a vrut sa mearga la politie pt constatare, pana la urma dupa 3 ore, au facut politisti o amiabila, despre care nimeni nu stie daca e ok, de la ambasada mi sa spus ca a facut dosar la politie si tot pe casco a reparat.

Preturi imense in toate bazarurile mult mai mari ca in septembrie.

despre SERVICII

Serviciile sunt ok, doar ca curatenia venea la 9 si noi ne trezeam la 10,

in rest sa stricat curentu la 12 noaptea la 12,30 a venit si a reparat, in schimb liftu a ramas stricat 2 zile iar etajul 4 nu e potrivit pt caratul bagajelor

despre CAMERE & COND. CAZARE

Camera e mare, e ok, balconul la fel, aerul conditionat nu raceste, iar baia nu se inchide usa, nu era sapun

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Doar pepenele si niscaivai placinte, mult pui si curcan dar nu gustos, mancarea nu era buna, iar la snack dezastrul era total nici macar cartofi prajiti nu erau ok

PLAJA & MAREA / LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Este foarte mult de coborat, plaja nu a fost reparata, iar intratul in apa pe partea dreapta era o aventura, se putea intra ok doar prin stanga

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Prost construit, e relativ complicat

[fb]
Trimis de cosmin radu in 29.05.22 21:28:31
Validat / Publicat: 29.05.22 21:54:35

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (cosmin radu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P01 In fata hotelului

Yoda [30.05.22 11:34:27] »

@cosmin radu:

Neplacut. Probabil ca l-ai luat prin surprindere, turcii nu prea sunt obisnuiti sa opreasca la trecerea de pietoni. Sper ca n-a fost grav, totusi.

cosmin raduscris / TELEFON [30.05.22 11:40:41] »

@Yoda: nu a fost grav, bara din spate gaurita, dar masina e noua, a oprit aiurea o honda la trecere, pietonu nu a trecut, il calca unu pe banda 1, noi am oprit turcu fuma, am stat 3 ore pana a binevoit sa mearga la politie, conf ambasadei si daca faci toate actele ok, tot nu prea vezi bani

cosmin radu, Yoda