ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.04.2022

Desert Rose Hotel5

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

A meritat toți banii

Am mers pe mana agentei de turism si nu ne pare rau. La aproximativ o ora de la aterizare am ajuns la hotel.

despre SERVICII

La intrarea in hotel am fost întâmpinați de personalul hotelului care ne-a preluat bagajele, actele de cazare si ne-a condus la masă. In acest hotel ospitalitatea este la ea acasă

despre CAMERE & COND. CAZARE

Din recenzii am inteles ca, corpul 2000 nu este ok. Noi tocmai plecam si am fost cazati in camera 2329 corp 2000 si pot spune ca este super ok. Camerele sunt mari, curate, baia utilata cu tot ce este nevoie, balconul are măsuță cu doua scaune, deci cam tot. Legat de vechimea mobilei, este mobila din lemn, intretinuta si sunt sigura ca nici acasa nu se schimba mobila la 2 ani. Aici circula oameni de diferite categorii, unii au grija altii nu si normal ca se mai deterioreaza, dar in camera noastra a fost ok

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Mancare este pt toate gusturile, de la cartofi pai, copti, orez, paste, sos, carne pui, rata, rac, peste, fructe, legume la clatite, gogoase, prajituri de casă bune si aspectoase

PLAJA & MAREA / LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Sejlonguri sunt pt toata lumea, personal care iti sare in ajutor, mare curata soare (cum ti-e norocul), deci toti pleaca bronzati mai mult sau mai putin

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Seri tematice, pt mici si mari, baruri la tot pasul si imprejurimi frumoase si intretinute

[fb]
Trimis de ux124302 in 23.04.22 15:40:23
Validat / Publicat: 26.04.22 19:21:14
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în EGIPT. A mai fost în/la: Din pacate prima impresie nu a fost ok pt ca, am fost cazati la un hotel slab din toate punctele de vedere (King Tutt), care este situat si intr-o zona mai saraca a Hurgadei

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ux124302); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 33.30 USD pe cameră

webmasterX [23.04.22 18:13:17] »

Review nefinalizat - rog folosește linkul EDIT IMPRESII pentru a completa datele „tehnice” lipsă (nr nopți, transport, preț/calitate etc

Suspendat până la conformitate

webmasterX [26.04.22 19:20:46] »

Mulșumiri pentru completări, impresiile vor fi publicate în scurt timp

@ux124302: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_add9.p ... =107188&hid=394.

Sau... poate ceva video de pe acolo? Dacă ai filmat pe acolo, ar fi zuper-util — link încărcare video.

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux124302 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici