ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 13.06.2021
Raport PREȚ/CALITATE: EXCELENT

la PMM* = 56 USD

Tropitel Sahl Hasheesh Hotel5

O vacanta minunata!!!

Am ales prin agentia [... ], am avut zbor cu Tarom si transfer la hotel.

Totul a decurs ok, am primit pe avion cate o sticla de apa de fiecare, am avut de completat o declaratie pentru intrarea in Egipt, iar cand am aterizat am platit viza de 50€ doua persoane, apoi am cumparat cartele de la orange cu 10dolari.

despre SERVICII

Oamenii sunt foarte amabili. Te intreaba in receptie, pe plaja, la piscina, toti te intreaba daca este ok

despre CAMERE & COND. CAZARE

in camera a fost curat, a functionat perfect si aerul conditonat, am primit gratis coca cola, sprite si fanta

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

O mancare foarte buna, ai de unde alege

PLAJA & MAREA / LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Plaja superba, ai loc, nu este inghesuit. Pontonul superb.

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Am facut excursii, precum safari, yacht, parasailing si am fost la Luxor. Totul este superb

Trimis de ux120132 in 13.06.21 14:57:55
Validat / Publicat: 13.06.21 15:49:06
  • A fost prima sa vizită/vacanță în EGIPT

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ux120132); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P05 [fără descriere]

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 56.00 USD pe cameră

webmasterX [13.06.21 15:48:49] »

@ux120132: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

ATENȚIE! referirile la AGENȚII și alte entități din România care funcționează pe principii COMERCIALE (portaluri web de profil etc) sunt INTERZISE

Puteți trimite, în schimb, aceste informații prin intermediul mesajelor personale (pe privat) - click pe numele utilizatorului, apoi, în fereastra nou-deschisă, pe linkul "Trimite mesaj pers".

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux120132 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici

pagină generată în 0.0522198677063 sec