ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 04.05.2021
REGIM MASĂ DP
Raport PREȚ/CALITATE: RĂU
2 AD. + 1 COPII -- v: 12

Casa Ștefănel3

Articol publicat FĂRĂ NOTE; vezi mai jos motivele...

Nu recomand pensiunea, recomand locurile frumoase din Bucovina!

Bucovina reprezinta una dintre cele mai populare zone ale Romaniei deoarece aceasta impresioneaza prin caracterul sau istoric, geografic si turistic, dar si datorita monumentelor de arhitectura cu fresce interioare si exterioare din acest colt de tara ce au fost trecute in Patrimoniul UNESCO

despre SERVICII

Proprietarul este impertinent, infumurat, fara respect, de multe ori baut, ... iti da senzatia ca iti face o mare favoare ca te primeste in locatie.

despre CAMERE & COND. CAZARE

camere vechi, fara parchet, covoare murdare, usi vechi care nu se inchid, saltele de slaba calitate, prosoape foarte uzate, canalizare infundata

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Meniul este impus de gazda, mancare sarata, cu multa prajeala.

Am facut toxiinfectie alimentara toata familia, dupa ce am servit masa la aceasta pensiune.

LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Proprietarii nu agreeaza folosirea bucatariei sau a gratarului, supravegheaza fiecare pas.

Trimis de Ilink in 04.05.21 19:24:37
Validat / Publicat: 04.05.21 19:40:06
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SADOVA [SV]. A mai fost în/la: pensiunea Dor de Munte

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Ilink); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 26.00 EUR pe cameră

webmasterX [04.05.21 19:39:18] »

Odată cu primul review încărcat, @Ilink: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

Am retras notele acordate unităţii - conform regulamentului (1. B. 7), nu e acceptabilă evaluarea multiplă a unei unităţi de cazare de către membrii aceluiaşi grup sau ai aceleiaşi familii, pentru un sejur comun — vezi impresii

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_add9.p ... 6&hid=14841.

Sau... poate ceva video de pe acolo? Dacă ai filmat pe acolo, ar fi zuper-util — link încărcare video.

pagină generată în 0.0428519248962 sec