ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 07.03.2021
Raport PREȚ/CALITATE: DEZASTRU

AUTORUL NU ar recomanda

Cabana Zeni2

Nuu recomand!!!

Nota 1 (cea din oficiu pentru gazda)

Cand am ajuns era frig, caloriferele reci, a inceput cu 15 minute de dirigentie, dupa o alta ora caloriferele tot reci.

Ne-am apucat de ceaun si cu greu am obtinut lemne pentru a face ceaunul.

In jur de ora 22, i-am bautut la usa cabanierului pentru a rezolva treaba cu caldura, iritat de "tupeul "nostru a chemat Jandarmeria. Noi am chemat Politia. Nu am primit nici macar avertisment pentru ca s-a stabilit ca nu am gresit cu nimic.

despre SERVICII

Rau/rau/rau

despre CAMERE & COND. CAZARE

Intr-o cabana care poate gazdui pana 20 persoane se poate face baie DOAR PE RAND. l, pentru ca pompa nu-i functioneaza. Cand se face baie nu trebuie pornita alta sursa care consuma apa calda.

Am avut o camer in care chiuveta era sparta.

LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

e aproape de partie dar la ce gazda am avut mai bine era ultima cabana fin statiune cu o gazda normala.

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Nimic oferit pentru relaxare.

Trimis de ux118909 in 07.03.21 14:43:52
Validat / Publicat: 07.03.21 15:47:40
  • A fost prima sa vizită/vacanță în STRAJA [HD]

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ux118909); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

webmasterX [07.03.21 15:46:15] »

@ux118909: bun-venit pe AmFostAcolo.ro.

Te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare.

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)

-​

​Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_add9.p ... 02624&hid=15875.

Sau... poate ceva video de pe acolo? Dacă ai filmat pe acolo, ar fi zuper-util — link încărcare video.

​​​

„Numele utilizator” alocat automat de către program (la primul review încărcat) - ux118909 - este, pare-se, confuzant, derutant pentru unii utilizatori. Când ai timp, îl poți schimba într-o formă mai „umană” (de ex „popescu2020”) - folosind butonul schimbă username de aici

Alex_Macedo [08.03.21 12:15:59] »

Hmmm... 3000 de lei, 2 nopți???

​O fi vreun Taj Mahal fără calorifere? Turn Eiffel fără lift? .

Cred că de supărare ați completat greșit în caseta tehnică. Dacă stau să cuget și 300 de lei sunt o pierdere, dacă aceea a fost suma reală.

Înțeleg plăcerea pentru sporturi montane dar, înainte de pârtie este cazarea. Din nefericire, mulți propietari profită de entuziasmul turistului schior.

Data viitoare, intrați mai în amanunt în a vă documenta despre și cu, locul de pus bila pe cinci. ​​

ux118909scris / TELEFON [08.03.21 13:15:38] »

@Alex_Macedo:  Ma bucuram enorm sa gresesc si sa pun un zero in plus dar din pacate asta e adevarul

Alex_Macedo [09.03.21 08:50:43] »

Revin...

Prin amabilitatea unui coleg de pe AmFostAcolo, care mi-a atras atenția... și bine a făcut, ... ​având în vedere suma - 3000 lei - împărțită la numarul de persoane - 18 -, sigur că prețul este OK.

​Vina mea! . Îmi asum, lipsa de observație, poate și din indignare vis-a-vis de cele întâmpinate și trecute prin, la locul cu pricina.

Totuși... ​când te gândești că 2 (două... doar) zile, vrei să simți aroma pârtiei, muntelui, schiatului de scăpare din stress-ul cotidian și toată această aromă este distrusă și diluată prin apariția Jandarmeriei și Poliției, pot spune că, ... părerea mea... 3000 de lei este exorbitant!! ​​

Alex_Macedo, ux118909