ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 25.08.2020

Susesi DeLuxe & Spa Hotel5

[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

Susesi Luxury Resort în pandemie

Am rezervat prin [... ], cu reprogramările necesare datorită pandemiei.

Zbor cu avionul de dimineață 06.45 (plin, cred că erau 5 locuri libere), tranfer cu autocar plin (mă așteptam să nu fie plin, să se respecte distanțarea).

Prima impresie nu a fost chiar woow, mă așteptam mai multă eleganță și opulență.

despre SERVICII

Singura obiecție, am așteptat aprox. 3 ore până am primit camera, dar dacă check in era prevăzut la 14.00 noi la 12.00 am avut camera.

despre CAMERE & COND. CAZARE

Camera mare cu o baie imensă, mini bar în cameră (bere tuborg sticlă, răcoritoare doză aluminiu).

Curățenia ok, peste tot găsești soluție de dezinfecție a mâinilor. Aer condiționat funcțional.

GASTRONOMIE (BUC & MASĂ)

Produse diversificate, calitate bună. Îți alegi ce dorești și îți pune în farfurie.

Restaurant spațios, cu terasă. În interior aer condiționat.

Băuturile foarte bune: bere la sticlă (tuborg și calsberg), răcoritoare sticlă sau doză.

PLAJA & MAREA / LOCAȚIE și ÎMPREJURIMI

Plaja ok, cu bar, sezlonguri și ponton. Intrarea în apă ok.

despre DISTRACȚIE & RELAXARE

Piscine destule, sunt și ceva topogane.

Partea super, sunt acele corpuri de clădire cu acces la piscină direct din cameră (vezi foto).

[fb]
Trimis de ovy2k5 in 25.08.20 22:30:26
Validat / Publicat: 25.08.20 22:55:36
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Europa

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ovy2k5); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P05 Duș imens, super

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 190.00 EUR pe cameră

webmasterX [25.08.20 22:55:15] »

ATENȚIE! referirile la AGENȚII și alte entități din România care funcționează pe principii COMERCIALE (portaluri web de profil etc) sunt INTERZISE

Puteți trimite, în schimb, aceste informații prin intermediul mesajelor personale (pe privat) - click pe numele utilizatorului, apoi, în fereastra nou-deschisă, pe linkul "Trimite mesaj pers".

Roxanaabd [22.02.21 16:08:58] »

Buna ziua. Va rog sa. mi spuneti daca bauturile racoritoare sunt la dozator sau la sticla (doza)? Va multumesc.

ovy2k5scris / TELEFON [22.02.21 18:03:07] »

@Roxanaabd:  Băuturile sunt foarte bune: la sticlă.

La piscină bere tuborg și calsberg și răcoritoare la sticlă​ cola... pepsi... fanta... sprite.

La loby bar in hotel se servesc băuturi internaționale​, bere premium... cocktail-uri diferite.

Recomand! ​

ovy2k5, Roxanaabd